Rydzyk przemawia po niemiecku i mówi o kolejnym darowanym aucie. To AUDI!

2021-12-04 20:46
Rydzyk błaga o miliony
Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Ojciec Rydzyk

Na zakończenie 30. urodzin Radia Maryja ojciec Rydzyk wprawił wiele osób w nie lada konsternację. Podczas swojej przemowy pożegnalnej nagle zaczął mówić po niemiecku. Opowiedział też historię o kolejnym samochodzie, który został mu podarowany. W tej opowieści również dominował wątek niemiecki. O co w tym wszystkim chodziło ojcu dyrektorowi? Z ust Tadeusza Rydzyka padły znamienne słowa.

4 grudnia 2021 w Toruniu odbywała się wielka feta z okazji 30. urodzin Radia Maryja. Na zakończenie uroczystości przyszła kolej na przemówienie ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka, który podziękował wszystkim słuchaczom i złożył urodzinowe życzenia dla całej rozgłośni. W pewnym momencie ojciec Rydzyk niespodziewanie zacytował jedno zdanie po niemiecku i od razu powiedział do zebranych, że chyba nie musi tłumaczyć. Na sali zapanowała konsternacja. - Rozumiecie? Nie? Uczcie się, bo nie wiadomo, co planują - skomentował sytuację ojciec dyrektor. - Dobrze, że mamy takich rządzących. Dbają o Polskę - dodał. Niespodziewanie Tadeusz Rydzyk skomentował także historie opowiadane o jego samochodach. Nawiązał do maybacha, którego rzekomo posiada i opowiedział, skąd miał samochód, którym przyjechał wiele lat temu do Polski. - To było czerwone audi 80, które dostałem w prezencie od niemieckiej rodziny. Powiedzieli mi "Herr Vater, u nas dzieci mają samochody, a ojciec tak na tym rowerze" i podarowali samochód. To była rodzina, która była ofiarą nazizmu.

Przeczytaj koniecznie: 30. urodziny Radia Maryja. Rydzyk RUGA Macierewicza?! Szokująca sytuacja. "Mam nadzieje, że była modlitwa"

Zobacz w naszej galerii, którzy politycy pojawili się na 30. urodzinach Radia Maryja w Toruniu - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Ile złotych miesięcznie mógłbyś przelewać ojcu Rydzykowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE