Schetyna wydał za mąż jedyną córkę! Zięć jest znanym sportowcem!

2020-06-30 22:34 DG, PMar
Grzegorz Schetyna i Mariusz Witczak
Autor: Waldemar Skoczny

Gdy cała Polska emocjonowała się I turą wyborów prezydenckich Grzegorz Schetyna, miał na głowie o wiele większe "zmartwienia". W niedzielę 28 marca Polacy decydowali o tym, kto będzie głową państwa, podczas gdy były szef PO wydawał za mąż swoją jedyną córkę! Wybrankiem do wspólnej podróży przez życie dla Natalii został znany wrocławski sportowiec!

Natalia Schetyna, teraz już Schetyna-Leńczuk, o zmianie statusu cywilnego poinformowała w mediach społecznościowych. Córka polityka jest teraz szczęśliwą mężatką, a kto jest jej wybrankiem?

Okazuje się, że wszystko zostało poniekąd w rodzinie, bo mężem Natalii został koszykarz Aleksander Leńczuk. Zawodnik na co dzień występuje w drużynie WKS Śląsk Wrocław, tej samej, której współwłaścicielem był kiedyś... Grzegorz Schetyna, który do dziś mocno jej kibicuje! Młodzi pobrali się w kościele Wniebowzięcia NMP we Wrocławiu. - Tuż przed ceremonią przestał padać deszcz i zaczęło świecić słońce. Myślę, że to znak na całe życie - powiedział w rozmowie z Faktem Grzegorz Schetyna. - Najważniejsze, że para młoda jest szczęśliwa. Rodzice wtedy też są szczęśliwi - dodał polityk, który jeszcze niedawno szefował Platformie Obywatelskiej.

Zobacz także: Jaki majątek ma Grzegorz Schetyna [OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE]

Schetyna niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. O jego żonie i córce wiadomo niewiele. - Dużo razem przebywamy, rozmawiamy. Staram się być przy niej zawsze, kiedy mnie potrzebuje. Gdy była młodsza, dbałem, żeby móc ją odwieźć i przywieźć ze szkoły. Cieszę się, że jest dobrze wychowana. Żona zawsze tego pilnowała. Uważam, że trzeba się cieszyć ze swojego życia - mówił o swojej latorośli w wywiadzie Gali udzielonym dekadę temu.

Planowany wydatek na ślub swojej ukochanej latorośli może tłumaczyć, czemu w ubiegłym roku Schetyna nie poświęcił środków finansowych na wsparcie swojej partii (SPRAWDŹ PONIŻSZY LINK)

Sedno Sprawy - Grzegorz Schetyna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.