HIT! Senator Kwiatkowski przyłapany! Co on tam robi?! [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-09-09 5:29
Senator Krzysztof Kwiatkowski. Biega, skacze, ćwiczy, pływa
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/ SUPER EXPRESS Senator Krzysztof Kwiatkowski. Biega, skacze, ćwiczy, pływa

Były minister sprawiedliwości, obecnie senator Krzysztof Kwiatkowski łapie ostatnie chwile lata! Polityk biegał, ćwiczył i pływał, a po wysiłku sprawił sobie wyśmienitego gofra.

- Woda w jeziorze Czerniakowskim była rześka, staram się korzystać z kąpieli w różnych miejscach i czasie. Często staram się pływać, biegać, korzystać z siłowni, a latem z siłowni plenerowych. Na szczęście wagę mam prawidłową, ale kondycja jest mi potrzebna także do tego, żeby w razie posiedzeń komisji ustawodawczej trwających czasami od rana do wieczora dawać radę – opowiada nam senator Krzysztof Kwiatkowski, który biegał, skakał i pływał. Czyżby politykowi przyświecał poniższy słynny tekst z Akademii Pana Kleksa Jana Brzechwy?(…) „Tylko słońcem się pokrzepić/Umyć głowę zimną wodą/I zachować formę młodą/Biegać, skakać, latać, pływać”.

ZOBACZ TAKŻE: Prawa ręka Kaczyńskiego na plaży w Serocku. Ale stylówa! [PAPARAZZI]

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki: Trzaskowski nie może zaniedbać Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE