Skąpo odziana Ola Kwaśniewska szaleje na łodzi! Obok gwiazda „Na Wspólnej”

2021-06-07 17:00
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska widocznie postanowiła otworzyć sezon na Mazurach! Córka Aleksandra Kwaśniewskiego udała się w rejs łodzią po jeziorze. Towarzyszył jej mąż Kuba Badach i aktorka znana z „Na Wspólnej” - Marta Wierzbicka. Cóż, trzeba przyznać, że kształty Oli zachwycają! Kwaśniewska wyeksponowała swą figurę za pomocą skąpego stroju. Trzeba przyznać, że efekt był znakomity.

Ola Kwaśniewska mimo że nie pochodzi z Mazur, jest prawdziwą fanką Krainy Tysiąca Jezior. Nieważne jaka jest pogoda – czy jeziora są skute lodem, czy zachęcają do tego, by dać nura w ich toń – ona i jej mąż Kuba Badach spędzają tam każdą wolną chwilę. Tak było także ostatnio. Kwaśniewską i Badacha odwiedziła przyjaciółka – aktorka Marta Wierzbicka. Cała trójka doskonale spędzała razem czas, szalejąc na łodzi. To z pewnością był cudowny i radosny czas. Wystarczy spojrzeć na te uśmiechy! A ponieważ pogoda dopisała, a z nieba lał się żar, Kwaśniewska wskoczyła w skąpe ciuszki. Trzeba przyznać, że w stroju w kwiatowy wzór prezentowała się wyjątkowo apetycznie. Ubranie pięknie podkreśliło kształty Oli. Kuba Badach może być dumny z tak pięknej i atrakcyjnej żony!

Super Raport 07.06 (Goście: Ryszard Czarnecki - eurodeputowany PiS, Sławomir Neumann - PO), Sedno Sprawy: Adam Bielan
Sonda
Czy śledzisz Olę Kwaśniewską i Kubę Badacha na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE