Sławomir Nowak będzie miał nową pracę? Żona chce go zatrudnić!

2014-04-29 14:06

Trwa proces Sławomira Nowaka w sprawie zatajenia luksusowego zegarka. Ale były minister transportu nie musi się martwić o pracę, jeśli proces źle się dla niego skończy. Chce go zatrudnić żona Monika!

Sławomirowi Nowakiwi grozi nawet pięć lat więzienia za to, że nie wpisał do oświadczenia majątkowego zegarka, który kosztował 20 tys. zł. Nowak twierdzi, że jest niewinny, ale wyrok skazujący może oznaczać, że nie będzie miał czego szukać w polityce. Ale były minister transportu nie musi się martwić o przyszłość.

Jego żona Monika Nowak już zaproponowała mu pracę w... gabinecie stomatologicznym!

- Monika jest lekarzem stomatologiem, i to świetnym. Siedzenie u niej na fotelu stomatologicznym zupełnie nie przypomina klasycznych tortur dentystycznych. Zawsze mi powtarza, że jak mi nie pójdzie w polityce to mogę u niej pracować, jako pomoc dentystyczna - pochwalił się na swojej stronie internetowej Sławomir Nowak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE