Kolizja rządowej limuzyny na trasie S8. Podróżował nią wiceminister zdrowia

2021-12-01 23:00
Waldemar Kraska
Autor: EAST NEWS Waldemar Kraska

Auto, którym jechał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, brało udział w środę wieczorem w kolizji na trasie S8. Informację tę potwierdził nam rzecznik resortu - informuje TVN Warszawa.

Do stłuczki doszło w środę wieczorem, za mostem Grota-Roweckiego, nad ulicą Jagiellońską, na pasach tranzytowych w kierunku Białegostoku. - Skoda superb zderzyła się z tirem. Na miejscu są policjanci i pracownicy służby autostrady. Ani na jednym, ani na drugim samochodzie nie widać zbyt dużych uszkodzeń - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Czytaj także: Co Polacy sądzą o podwyżkach mandatów? Sondaż "SE" mówi wszystko

Ustalił ponadto, że osobowa skoda należała do rządu i podróżował nią wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Tę informację potwierdził rzecznik resortu Wojciech Andrusiewicz. - Stłuczka spowodowana przez kierowcę ciężarówki. Ministrowi i kierowcy ministra nic się nie stało - przekazał Andrusiewicz.

Sonda
Czy wyższe mandaty poprawią bezpieczeństwo na drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE