Strasznie smutne doniesienia o Agacie Dudzie. Łzy aż cisną się do oczu

2021-03-02 10:57 cha
Agata Duda
Autor: Bartosz Krupa/EAST NEWS Agata Duda

To nie do pomyślenia, jak mogło do tego dojść! Bardzo przykre wiadomości na temat Agaty Dudy. Niestety, wygląda na to, że to już potwierdzone. Na wieść o tym trzeba przyznać, że łzy aż same cisną się do oczu. Nasuwa się też pytanie: czemu spotyka to właśnie Agatę Dudę? Wielu uzna to z pewnością za ogromną niesprawiedliwość. A póki co pierwszej damie przychodzi przełknąć bardzo, ale to bardzo gorzką pigułkę. Jaka szkoda!

Jedno jest pewne – te doniesienia mogą załamać Agatę Dudę i jej najbliższych. W specjalnej sondzie zapytaliśmy czytelników „Super Expressu” czy będzie im brakowało Agaty Dudy, gdy przestanie pełnić funkcję pierwszej damy. Co się okazało? Niestety, aż 91 proc. wybrało odpowiedź „nie”. Brakować Agaty Dudy będzie zaś tylko 8 proc. ankietowanym. Zdania w tej kwestii nie miało 1 proc. biorących udział w ankiecie. To, że Agata Duda niebawem przestanie pełnić funkcję pierwszej damy to nieuniknione – druga kadencja Andrzeja Dudy w prezydenckim fotelu kończy się w 2025 roku. W kolejnych wyborach obecna głowa państwa nie będzie już mogła wystartować. Jednak faktem jest od kiedy Duda piastuje stanowisko najważniejszej osoby w państwie, wszystkie oczy zwrócone są na jego małżonkę. Agata Duda od początku była chwalona za swój elegancki styl, którym przyćmiewała nawet koronowane głowy. Z drugiej jednak strony pierwsza dama narażała się krytykom, ponieważ praktycznie nie zabierała głosu na tematy ważne społecznie. Czy to właśnie jest powód kiepskich wyników w sondzie? Cóż, kto wie. Pewne jest to, że Agacie Dudzie, która preferuje pomaganie i działanie bez afiszowania się może zrobić się po prostu przykro.

NIE PRZEGAP: To, co zrobił Wałęsa żonie szokuje! Wszystko stało się w 72. urodziny Danuty Wałęsy! [TYLKO U NAS]

Arabowie usłyszeli prawdę o LGBT w Polsce. Są w szoku. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze