Synek posła spłatał figla prezesowi Kaczyńskiemu. BEZCENNA REAKCJA

2019-09-17 14:25 CHA
Jarosław Kaczyński
Autor: Andrzej Lange Jarosław Kaczyński

Dzieci to naprawdę potrafią być nieprzewidywalne! Na własnej skórze przekonał się o tym poseł Prawa i Sprawiedliwości Daniel Milewski. Jego mały synek po pikniku rodzinnym, organizowanym przez PiS w Zbuczynie koło Siedlec żywo zainteresował się… Jarosławem Kaczyńskim. W pewnym momencie niespodziewanie spłatał prezesowi figla! Jak zareagował?

Mały Olek postanowił powodzić prezesa za nos! I to dosłownie! Po pikniku prezes PiS uciął pogawędkę z działaczami i ich rodzinami, w tym z bliskimi posła Milewskiego.

Gdy przyszedł czas pożegnania, doszło do niespodziewanej sytuacji. Wtulonemu w ramiona mamy Aleksandrowi Kaczyński chciał podać rękę. Malec – jak to dziecko – wyciągnął swe rączki w kierunku twarzy prezesa i dźgnął go paluszkiem w nos. Z pewnością nie zdawał sobie sprawy z tego, co właśnie się wydarzyło.

Na szczęście Kaczyński wykazał się poczuciem humoru i nie zważając na figla, którego spłatał mu synek posła, z uśmiechem zagadywał do chłopczyka. Z pewnością ta historia stanie się rodzinną anegdotką w rodzinie posła Milewskiego. W końcu takie sytuacje nie zdarzają się na co dzień!