SZOK! Czarnek zawdzięcza karierę Beacie Szydło. Oto DOWÓD! Nie ma wątpliwości

2020-10-01 9:29 LIKP
Przemysław Czarnek, Beata Szydło
Autor: Łukasz Kaczanowski/Polska Press, Paweł Dąbrowski/Super Express

Przemysław Czarnek to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna postać spośród nowych ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. Nowy minister edukacji i szkolnictwa wyższego znany jest z głoszenia radykalnych - dla wielu osób całkowicie nie do przyjęcia - poglądów. Czytając jego cytaty, włos jeży się na głowie. Skąd w ogóle wziął się Czarnek? Okazuje się, że karierę zawdzięcza Beacie Szydło. Dowód nie pozostawia wątpliwości.

Prawdziwą obsesją Przemysława Czarnka są mniejszości seksualne. - Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam - to przykład jednej z typowych dla nowego ministra wypowiedzi (TU PRZECZYTASZ NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCE WYPOWIEDZI PRZEMYSŁAWA CZARNKA). Nominacją dla kontrowersyjnego polityka oburzeni są eksperci i polityce opozycji. - Znam posła Czarnka z sali sejmowej i muszę powiedzieć, że to typ prymitywnego fanatyka - ocenił bez ogródek w "Expressie Biedrzyckiej" były szef MSWiA Bartłomiej Sienkiewicz (WIĘCEJ TU). Co ciekawe, Czarnek na zawsze pozostałby pewnie politykiem lokalnym, gdyby nie Beata Szydło.

KIM JEST PRZEMYSŁAW CZARNEK? ZOBACZ TU

Przełomowy dla Czarnka był rok 2015. To wtedy, po wielkim zwycięstwie PiS w wyborach parlamentarnych, ówczesna premier Beata Szydło powołała go na stanowisko wojewody lubelskiego. Od tego momentu kariera Czarnka nabrała tempa... Ciekawe, czy Szydło dziś jest dumna ze swojej decyzji sprzed lat...

Sedno Sprawy - Ryszard Czarnecki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze