Ale wtopa! Joanna Mucha chciała podlizać się Hołowni?! Wyszło komicznie. Będą jej to wypominać latami

2021-03-02 10:45 likp Jacek Prusinowski
Szymon Hołownia, Joanna Mucha
Autor: Marcin Wziontek, Sebastian Wielechowski Szymon Hołownia, Joanna Mucha

Szymon Hołownia coraz prężniej buduje swoją formację polityczną. Po przystąpieniu do Polski 2050 Joanny Muchy, była minister sportu z marszu stała się jednym z filarów ugrupowania Hołowni. Najwyraźniej była polityk PO szybko zawodowo "zakochała się" w swoim szefie. W rozmowie z jackiem Prusinowskim w Radiu Plus Joanna Mucha chyba chciała się podlizać Szymonowi Hołowni, zachwycając się jego wykształceniem. Problem zaczął się przy konkretach. Dziennikarz usiłował się dowiedzieć, jakie naprawdę wykształcenie ma lider Polski 2050. Wyszła z tego niezła wtopa! Musze będą to wypominać latami.

Szymon Hołownia słuchając Joanny Muchy w "Sednie Sprawy" w Radiu Plus, mógł się zarumienić. Jacek Prusinowski spytał byłą minister sportu o to, czy "Szymon Hołownia jest nowym Tuskiem, który odbierze PiS-owi władzę?". - Nie jest nowym Donaldem Tuskiem, jest Szymonem Hołownią. Jest po prostu osobą, która stworzyła własny ruch na bazie wyborów prezydenckich. Jest człowiekiem niezwykle dobrze wykształconym - odparła Joanna Mucha. Wątek wykształcenia Szymona Hołowni mocno zainteresował dziennikarza (TU PRZECZYTASZ O WYKSZTAŁCENIU SZYMONA HOŁOWNI). -  Przyznam, że nie wiem nic o tym wykształceniu, jak wykształcony jest Hołownia? - dopytywał. - Mówię o tym, że w trakcie kampanii nie brał haseł, które powtarzał, on naprawdę próbował zrozumieć o co w nich chodzi - kluczyła posłanka Polski 2050. -  Ale mówiła Pani, że jest niezwykle dobrze wykształcony, czyli jak? - nie dawał za wygraną Jacek Prusinowski. - To proszę się spotkać z Szymonem Hołownią i zapytać - poinstruowała dziennikarza Radia Plus Joanna Mucha.  

ZOBACZ TAKŻE: Definitywny koniec Donalda Tuska?! "Coś się zmieniło". Potworny cios w byłego premiera

To nie był koniec osobliwego dialogu. Jackowi Prusinowskiemu - mimo usilnych starań - nie udało się uzyskać odpowiedzi na pytanie, choć przecież temat wykształcenia Szymona Hołowni wywołała sama Joanna Mucha. Wyszła niezła wtopa! 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze