Tajemniczy list do Sikorskiego! Mowa o Lucyferze i Beacie Kempie

2021-11-27 21:43
Radosław Sikorski
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Radosław Sikorski

To jeszcze nie koniec awantury Radosława Sikorskiego z Beatą Kempą! Najpierw mówili do siebie nawzajem po niemiecku, potem Sikorski zaproponował posłance, by „walnęła się w zatłuszczony łeb”. Spotkało się to z reakcją zwolennika Beaty Kempy, który napisał do Radosława Sikorskiego tajemniczy list! Nie brak tam zagadkowych słów o... Lucyferze.

Kolejna odsłona awantury Radosława Sikorskiego z Beatą Kempą! Tym razem chodzi o pewien bardzo dziwny list, który otrzymał Sikorski. Napisany odręcznie na kartce papieru, zawiera zdumiewające słowa! Polityk zdecydował się go upublicznić, oznaczając jednocześnie swoją oponentkę. "Napisał do mnie sympatyk Frau Beata Kempa. Prawdziwy amerykański milioner" - pisze Radosław Sikorski. A oto treść listu: „Mr. Sikorski jesteś tak Polski jak USA – ZDRAJCA – TRAITOR. P. Beata Kempa prawidłowo oceniła ciebie! Słoma wystaje Ci z butów! Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie aby DIABLO-Lucyfer zajął się Wami wszystkimi! Twój cały majątek z żony rodzina jest niczym do mnie – pozdrawia Cię prawdziwy amerykański milioner i [nieczytelne]”.

NIE PRZEGAP: Skandal! Sikorski okrutnie kpi z wyglądu Kempy. "Zatłuszczony...

Sonda
Wolisz Sikorskiego czy Kempę?

Czy Lucyfer i Diablo wezmą się teraz za Sikorskiego? Pozostaje czekać na rozwój tej barwnej afery. Zaczęła się ona kilka tygodni temu, kiedy europosłanka Prawa i Sprawiedliwości zaczęła zwracać się do Sikorskiego "Herr Lord", a on w odpowiedzi nazywał ją również z niemiecka "Frau" - i jak widać, robi to nadal. W końcu w ogniu dyskusji politycznej były szef MSZ zaproponował posłance, by... „walnęła się w zatłuszczony łeb”. Być może właśnie to tak rozsierdziło fana Kempy?

NIE PRZEGAP: Sikorski po skandalu z Kempą tłumaczy: Zagalopowałem się, ale to ona zaczęła!

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Kaczyński to cynik zdolny do wyjścia z UE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE