Tak mieszka Andruszkiewicz. Prywatny OŁTARZ i wielkie małżeńskie ŁOŻE [POLITYCY OD KUCHNI]

2019-11-23 10:08
Z wizytą u Adama Andruszkiewicza
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Z wizytą u Adama Andruszkiewicza

Ma dopiero 29 lat, a już jest jedną z barwniejszych osób na polskiej scenie politycznej. Adam Andruszkiewicz - mimo że dostał odległe, dziesiąte, miejsce na liście wyborczej - ze znakomitym wynikiem dostał się do Sejmu. Wiceminister cyfryzacji niedawno się też ożenił. W programie "Politycy od kuchni" pokazał swoje gniazdko, które uwił sobie z małżonką.

Wielkie małżeńskie łoże, na którym można sobie nieźle poszaleć, ołtarzyk z dewocjonaliami (w tym różańcem od kardynała Stanisława Dziwisza), spory telewizor i mini barek. Tak w skrócie można opisać skromne mieszkanie, które na warszawskim Solcu wynajmuje Adam Andruszkiewicz.

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z ADAMEM ANDRUSZKIEWICZEM

Polityk mieszka w nim z piękną żoną - Kamilą, którą dopiero co poślubił (TU PRZECZYTASZ O ŚLUBIE ADAMA ANDRUSZKIEWICZA). Wiceminister cyfryzacji wpuścił dziennikarzy "Super Expressu" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka w swoje progi. Przy okazji opowiedział trochę o swoim codziennym życiu z ukochaną. Goście zapytali go też o noc poślubną... Nie zabrakło także opowieści o alkoholowych przygodach popularnego polityka. - Nie zaliczam zgonów na imprezach - ujawnił.

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz, jak mieszka Tomasz Grodzki, marszałek Senatu. Szokujące wnętrza [POLITYCY OD KUCHNI]