Tak SZPANUJE Szydło. Zawstydziła starych wyjadaczy z europarlamentu [ZDJĘCIA]

2019-07-02 12:26
Beata Szydło
Autor: Artur Hojny/Super Express Beata Szydło

Wiele osób zastanawiało się nad tym, co dzieje się z Beatą Szydło. Po bardzo intensywnej kampanii i wielkim sukcesie w wyborach do europarlamentu, była premier najwyraźniej dała sobie na wstrzymanie. Widać to była po braku aktywności na Twitterze. Szydło ostatni wpis zamieściła bowiem 22 czerwca. Teraz świeżo upieczona europosłanka wraca z przytupem. Zobaczcie, jak szpanuje Beata Szydło!

Mało kto w europarlamencie może pochwalić się takim politycznym doświadczeniem, jak Beata Szydło, która w Polsce była i szefową rządu, i wicepremierem. Szydło postanowiła o tym w delikatny sposób przypomnieć, wstawiając na Twittera zdjęcia z czasów, gdy była premierem. "Dzisiaj w Parlamencie Europejskim w innej roli niż w 2016 roku, ale z takim samym przesłaniem jak wtedy. Rozpoczynam pracę w Parlamencie Europejskim w poczuciu odpowiedzialności za rolę i przyszłość Polski i Polaków w Europejskiej Wspólnocie" - zaznaczyła Beata Szydło.

ZOBACZ TEŻ: Pawłowicz PONIŻAJĄCO o mężczyznach. Nagle pokazali Dudę...

Fotografie z pierwszej sesji Parlamentu Europejskiego zamieściła także Beata Mazurek, która znów pozowała do obiektywu razem z Szydło. Obok dwóch Beat na zdjęciu znaleźli się m.in: Elżbieta Rafalska, Krzysztof Jurgiel, Joachim Brudziński i Beata Kempa.

CZYTAJ TEŻ: BOLESNE wspomnienia Ziobry z dzieciństwa. Minister po latach przerywa milczenie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE