Tak wygląda Piotr Semka pół roku po chorobie. Po raz pierwszy pojawił się w telewizji!

2021-10-16 19:37
 Piotr Semka
Autor: Piotr Piwowarski Piotr Semka

Piotr Semka przez ostatnie miesiące walczył o zdrowie. Wszystko przez to, że wiosną publicysta zachorował na koronawirusa. Jego stan był poważny, a jego bliscy koledzy i współpracownicy, modlili się o to, by wyzdrowiał. W sobotę Piotr Semka po raz pierwszy od czasu choroby pokazał się publicznie. Dziennikarz wziął udział w programie na antenie TVP Info.

Piotr Semka w marcu trafił do szpitala, po tym jak zaraził się koronawirusem. Choroba mocno go doświadczyła, a jego stan był bardzo poważny. Walczył o życie i zdrowie w warszawskim szpitalu. Co więcej, dziennikarz musiał być podłączony do specjalistycznej aparatury i leżał w śpiączce. Na szczęście jest z nim już coraz lepiej, ale nadal przechodzi rehabilitację. W niedawnym wywiadzie dla tygodnika "Sieci" opowiadał:  - Jeżeli od czasu, gdy zachorowałem i zapadłem w śpiączkę, mija prawie pół roku, a ja wciąż nie wróciłem do domu, ot muszę sobie zadać pytanie, dlaczego walczę, co mnie motywują do ciężkiej pracy nad rehabilitacją. Do tej pory publicysta udzielał jednak tylko wywiadów w gazetach, a w sobotę Piotr Semka po raz pierwszy pojawił się w telewizji. Gościł zdalnie w programie "Salon dziennikarski" na antenie TVP Info. Zdjęciem ze studia pochwaliła się w sieci dziennikarka Marzena Nykiel: - Piotr Semka wrócił!!! Po miesiącach ciężkich zmagań z chorobą i trudach walki rehabilitacyjnej, JEST! Modlitwa ma potężną moc! Dziś po raz pierwszy po chorobie wystąpił telewizji, w #SalonDziennikarski. Bogu niech będą dzięki! Ogromna radość! Dużo siły i zdrowia Piotrze! - napisała dziennikarka. 

CO ZA ZDJĘCIA>>>Olejnik wdrapała się na trzepak i machnęła nogami. Aż było widać... Ten widok powalił fanów!

Express Biedrzyckiej - Marek Sawicki: Kosiniak nie jest na kiwnięcie Tuska. Nie ma mowy o zjednoczeniu opozycji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE