Tego Agacie Dudzie nie zapomną. Dostała MIŁY list i wyszło coś takiego. PRZYKRE

2020-05-23 18:37 LIKP
Agata Duda w domowym wydaniu
Autor: prezydent.pl Agata Duda w domowym wydaniu

Pierwsza dama mocno podpadła! Agata Duda dostała bowiem miły list od żony jednego z głównych konkurentów jej męża w wyborach prezydenckich 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz, małżonka lidera PSL i kandydata tej partii w wyborach, odpowiedź dostała bardzo szybko. Tyle tylko, że raczej nie takiej, jakiej się spodziewała... Ludowcy Agacie Dudzie tego nie zapomną.

Małżonka Władysława Kosiniaka-Kamysza napisała do Agaty Dudy w bardzo ważnej sprawie. Chodziło o chore dzieci. "Zdecydowałam się napisać do pani nie jako żona kandydata na prezydenta, ale jako matka do matki. Uważam, że gdy nasi mężowie rywalizują w prezydenckim wyścigu, nam z pola widzenia nie może zniknąć to, co najważniejsze - zdrowie i życie polskich dzieci" - stwierdziła Paulina Kosiniak-Kamysz. "Epidemia koronawirusa ciężko doświadcza nas wszystkich, ale najmocniej uderza w tych, którzy nie mają czasu czekać - najmłodszych cierpiących na choroby rzadkie. Ich zrozpaczeni rodzice, najczęściej zdani na siebie w nierównej walce o zdrowie i życie swoich dzieci, w publicznych zbiórkach z ogromnym trudem zdobywali pieniądze potrzebne na leczenie, które jest horrendalnie drogie. Tylko dzięki ofiarności Polaków często się udawało pozyskać niezbędne środki. Aż do teraz" - zwróciła uwagę żona kandydata w wyborach prezydenckich 2020 i dodała, że "bez względu na ostateczny werdykt wyborczy Polaków" zwraca się do Agaty Dudy "z apelem o współdziałanie". "Liczę, że jest Pani skłonna przyjąć moją propozycję" - napisała na koniec Paulina Kosiniak-Kamysz. 

CZYTAJ TAKŻE: Tak TRAGICZNIE jeszcze nie było. Duda może się KOMPLETNIE załamać. Co z nim teraz będzie?

Żona szefa PSL dostała odpowiedź bardzo szybko, tyle, że nie od Agaty Dudy, tylko od...  Grażyny Wereszczyńskiej, która jest dyrektorem Biura Dialogu i Korespondencji w Kancelarii Prezydenta. Paulinie Kosiniak-Kamysz musiało zrobić się przykro. Do listu dotarł portal polsatnews.pl. ""Pierwsza Dama na co dzień zajmuje się problemami społecznymi, współpracując z wieloma organizacjami, instytucjami i środowiskami, a także biorąc udział w licznych przedsięwzięciach, którym celem jest pomoc potrzebującym, w tym także chorym dzieciom" - tak brzmi fragment odpowiedzi do żony Władysława Kosiniaka-Kamysza. 

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca prawda o WIEKU Rafała Trzaskowskiego. Jest DUŻO STARSZY


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Politycy od kuchni - Krzysztof Bosak

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze