Wałęsa mówi o swojej śmierci. Zwrócił się z apelem do żony

2021-09-11 9:29
Wałęsa mówi o swojej śmierci. Zwrócił się z apelem do żony
Autor: AKPA Wałęsa mówi o swojej śmierci. Zwrócił się z apelem do żony

Lech Wałęsa (78 l.) przeżył u boku żony Danuty (72 l.) ponad pół wieku! 8 listopada małżeństwo będzie obchodziło 52. rocznicę ślubu. To świetny czas, by uczcić tak długi staż związku. Lech Wałęsa mówi jednak o swojej śmierci. Zdradził szczegóły swojego stanu zdrowia. W szczerych słowach zwrócił się też z apelem do żony Danuty Wałęsy. Zdradził, co powinna zrobić, gdy go zabraknie.

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa wzięli ślub w 1969 roku. Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Spędzili ze sobą ponad pół wieku! 8 listopada Lech i Danuta Wałęsowie będą obchodzić 52. rocznicę ślubu. Tyle wspólnych lat dla wielu może brzmieć naprawdę imponująco. Były prezydent zdaje się nie przejmować jubileuszem. Wręcz przeciwnie, Wałęsa mówi o swojej śmierci i radzi żonie, co powinna zrobić, gdy go zabraknie. W rozmowie z "Wprost" zapytany o przyjęcie z okazji rocznicy ślubu powiedział: - Nic nie planuję. Kończymy tę zabawę, przecież szykujemy się do odlotu. Wałęsa twierdził, że może jego żona Danuta coś zorganizuje, bo on "nie jest od takiej roboty".

ZOBACZ: Rocznica zamachu na WTC 11 września. "Ktoś skakał z okna, ktoś umierał tuż przede mną"

Wałęsa o zdrowiu i żonie. "Czas na młodszy model"

Były prezydent zaznaczył też, jak się czuje podkreślając, że wymaga wiele pomocy: - Mnie trzeba odprowadzić, zawieźć, przywieźć. Wsadzić do samochodu… Może o czymś jeszcze pomyślę, na razie nie myślałem. Problemem jest także cukrzycowa stopa polityka. Grozi mu nawet jej amputacja. Właśnie dlatego zwrócił się z apelem do żony. Wyznał, że po jego śmierci powinna znaleźć sobie młodszy model.

Przysięgała mi miłość do grobowej deski. Tylko do tego momentu będę wymagał, potem to już nie. Czas na odnowę. Na młodszy model - zdradza Lech Wałęsa. Zdziwieni?

SPRAWDŹ: Beata Kozidrak wraca na scenę po pijackim rajdzie! "Proszę was o wyzbycie się wszelkich ocen"

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE