Wałęsa wdał się w romans. Żona została sama z dziećmi. Nieprawdopodobne!

2021-07-08 6:21
Lech Wałęsa, Sławomir Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski, Alex Marcinowski Syn Wałęsy zapewnia, że nie rzuci picia i nie pójdzie na odwyk! "Mi już nic nie pomoże"

A to dopiero historia! Danuta i Lech Wałęsowie doczekali się ośmiorga dzieci. Wiele bólu i przykrości sprawia im z pewnością jeden z synów – Sławomir. Historia mężczyzny, wobec którego toruński sąd wydał ostatnio orzeczenie w sprawie umieszczenia go w ośrodku odwykowym, jest wręcz nieprawdopodobna. Alkohol, burzliwe miłostki, romanse, rozwody, a nawet problemy z prawem. Sławomir Wałęsa to z pewnością barwna postać.

Sławomir Wałęsa nastręcza swej rodzinie nie lada kłopotów. Przypomnijmy, że zgodnie z orzeczeniem toruńskiego Sądu Rejonowego, syn Lecha Wałęsy ma stawić się na przymusowym odwyku alkoholowym. Ten nic sobie jednak z tego nie robi i na łamach „Super Expressu” zapowiadał, że nigdzie się nie wybiera. - Po co ja mam iść na kolejny odwyk? Po to aby przygruchać sobie kolejną terapeutkę? - dopytuje rozjuszony syn byłego prezydenta. Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, Wałęsa junior faktycznie ma na konie romans z terapeutką. W ten sposób zresztą trafił do Torunia. Zamieszkał w grodzie Kopernika, bowiem w czasie jednego z pobytów w ośrodku odwykowym, uwiódł terapeutkę mieszkającą właśnie w tym mieście. Był wówczas żonaty, ale szybko rozwiódł się ze swoją żoną, z którą miał dwójkę dzieci, a potem poślubił poznaną w ośrodku terapeutkę. Ta urodziła mu kolejne dziecko. Ale miłość nie trwała długo. Sławomir znowu zaczął sięgać do kieliszka. Małżeństwo rozpadło się, gdy Wałęsa wdał się w kolejny romans. Tym razem z żoną właściciela firmy budowlanej. Kobieta urodziła mu kolejne dziecko. W sumie Wałęsa ma więc czwórkę dzieci z trzema kobietami.

Super Raport 07.07 (Goście: Zbigniew Girzyński - koło „Wybór Polska” oraz dr Michał Sutkowski - Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze