Prawdziwy dramat, wielka rozpacz u wicemarszałka Senatu. Chodzi o jego walkę z chorobą

2020-11-04 5:39
Z basenu przerzucił się na rower
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/ SUPER EXPRESS Z basenu przerzucił się na rower

Jeszcze do niedawna niemal dzień w dzień chodził na basen, ale rządowe obostrzenia spowodowały, że wicemarszałek Senatu musi inaczej walczyć z cukrzycą! - Zamieniłem basen na rower – mówi nam Michał Kamiński (48 l.).

Polityk PSL-UED od kilku lat choruje na cukrzycę. W ramach walki z chorobą stara się aktywnie spędzać czas. - Jeszcze do niedawna chodziłem na basen, ale zamknęli pływalnie i musiałem zmienić formę aktywności. Ćwiczę na rowerku w domu, ale też jeżdżę na rowerze i wykonuję ćwiczenia na dworze – opowiada nam Michał Kamiński, którego podpatrzyliśmy jak w pocie czoła uwija się na rowerze. - Zrobiłem jakieś kilkadziesiąt kilometrów. To był niezły wycisk – dodaje wicemarszałek, który po ciężkim treningu pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa i kupił piwo bezalkoholowe! - Tylko takie mogę pić – kwituje Michał Kamiński.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Misiek Kamiński walczy z ciężką chorobą. Jest chudy jak szczapa [ZDJĘCIA]

Super Raport 03.11 (Goście: Grzegorz Schetyna - były szef PO, Hanna Gill-Piątek - Polska 2050 oraz dr Tomasz Karauda - lekarz oddziału chorób płuc)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE