Rusin uderzyła w Ogórek! To już nie są żarty. Grubo!

2021-07-31 8:33
Kinga Rusin, Magdalena Ogórek
Autor: AKPA Kinga Rusin, Magdalena Ogórek

Kinga Rusin odniosła się w swoim najnowszym wpisie w Internecie do sprawy TVN, które może stracić koncesję na nadawanie. Dziennikarka w bardzo mocnych słowach wspomniała też o dwójce prowadzących programy w TVP: Jarosławie Jakimowiczu i Magdalenie Ogórek. Zrobiła to jednak w takich słowach, że Ogórek się wkurzyła! Jeśli Rusin jej nie przeprosi, sprawa skończy się pozwem.

Kinga Rusin nie wytrzymała! Chociaż dziennikarka przebywa poza Polską, śledzi to, co dzieje się w polskiej polityce i mediach. Jej uwagę zwróciła obecna sytuacja stacji TVN, w której przez lata pracowała. Jak wiadomo TVN czeka na przedłużenie koncesji, by dalej nadawać, ale sprawa się skomplikowała. Wszystko przez to, że proponowana przez PiS ustawa, zwana "lex TVN" może sprawić, że stacja przestanie nadawać. Zagrożone taką przyszłością są wszystkie stacje TVN, nie tylko TVN24 o którym wiele się mówi. W Sejmie projekt wspomnianej ustawy będzie poruszany na posiedzeniu, które rozpocznie się 11 sierpnia. Cała draka o TVN sprawiła, że w Kindze Rusin się zagotowało: "Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów" zaczęła swój wpis. Dalej wcale nie było delikatniej. Była żona Tomasza Lisa dodała ostro: "Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! TVN nie przestanie nadawać i żaden pachołek władzy nie poprowadzi ani Uwagi ani Faktów! A koniec dyktatury ciemniaków, kłamców i przestępców nadejdzie szybciej niż myślicie!". 

Jej wpis dotarł do wspomnianej Magdaleny Ogórek. Prowadząca programy na antenie TVP Info Ogórek postanowiła zareagować i to stanowczo. Za pośrednictwem Twittera gwiazda telewizji publicznej napisała w piątek: - "Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa - nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozew". Najwyraźniej między paniami szykuje się prawdziwa wojna! 

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pochwaliła się nową pracą. Pojawiły się okrutne komentarze

Sonda
W tym sporze jesteś za:
Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: USA traktuje dziś Polskę jak wroga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE