Tomasz Lis zaszokował! Poszło o Klepacką. Ludzi zamurowało

2021-07-29 20:37
Tomasz Lis
Autor: AKPA Tomasz Lis

Tomasz Lis śledzi nie tylko to, co dzieje się w polskiej polityce. Znany dziennikarz chętnie obserwuje teraz to, co dzieje się w Tokio, gdzie trwają Igrzyska Olimpijskie. Głośno jest o Zofii Klepackiej. To właśnie na jej temat głos zabrał Lis. To, co napisał zszokowało jego fanów.

Igrzyska Olimpijskie trwają. Na razie Polacy zdobyli jeden medal. Wśród tych, o których przed igrzyskami mówiono, że mają medalowe szanse jest m.in. Zofia Klepacka, która znana jest nie tylko ze swoich sportowych sukcesów, ale i poglądów. Są one bardzo konserwatywne, czego sportsmenka nie ukrywa. Wiadomo np. jakie ma poglądy względem środowisk LGBT. Część osób patrząc na to, jak idzie Klepackiej na igrzyskach, nie kryje zadowolenie z tego, że Polce nie jest łatwo. Padło wiele nieprzychylnych komentarzy pod adresem Klepackiej, za jej poglądy. Głos postanowił zabrać dziennikarz Tomasz Lis. Jasno i wyraźnie napisał na Twitterze: - Czytam, ze pani Klepacka wciąż ma szanse na medal. Nie podzielam jej politycznych i nie tylko politycznych poglądów, ale w kontekście jej startów sportowych to zupełnie bez znaczenia. Zawsze całym sercem kibicuję wszystkim polskim sportowcom i wszystkim życzę sukcesu. 

Część obserwatorów Lisa po prostu zamurowało. Pojawiły się głosy, który zdecydowanie nie współgrały z komentarzem Lisa. "Cieszyłby się pan z medalu zdobytego przez złego człowieka? Tym razem wyjątkowo nie polubię Pańskiego tweeta. Podzielam w tej sprawie zdanie mistrza Kozakiewicza; Nie zgodzę się. Igrzyska Olimpijskie to nie tylko zawody sportowe, to przede wszystkim idea, licząca prawie 2800 lat. Pani Klepacka wielokrotnie w swych wypowiedziach tę ideę zdeptała. Na IO nie powinno być miejsca dla sprtowców szczujących na jakąkolwiek grupę" komentowali internauci. A Wy, jak myślicie? Zgadzacie się z Tomaszem Lisem?

Sikorski wspomniał Lecha Kaczyńskiego. W PiS mu nie darują!

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: USA traktuje dziś Polskę jak wroga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE