Wspaniały pomysł Kasi Tusk na licytację WOŚP! Fani chcą oddać za to fortunę

2022-01-19 12:15
Wspaniały pomysł Kasi Tusk na licytację WOŚP! Fani chcą oddać za to fortunę
Autor: AKPA, ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Wspaniały pomysł Kasi Tusk na licytację WOŚP! Fani chcą oddać za to fortunę

Kasia Tusk na licytację WOŚP przekazała coś wyjątkowego. Cel jest szczytny, a pomysł fenomenalny! Najwierniejsi fani są skłonni przekazać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ogromne pieniądze, by tylko wygrać tę licytację. Zobaczcie, co wystawiła Kasia Tusk dla WOŚP. Ile pieniędzy trzeba wyłożyć, by przebić aktualną ofertę?

Kasia Tusk wspiera WOŚP, dając na licytację coś bardzo nietypowego. Rozpoznawalna szafiarka i blogerka chce podzielić się swoją codziennością oraz... pięknym Trójmiastem! - W tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałabym podarować cudownie spędzony czas, trzydniowy nocleg w kultowym hotelu Sofitel Grand Sopot w wybranym terminie dla dwójki osób lub rodziców z dziećmi, w zależności od tego, co wybierze zwyciężczyni - czytamy w opisie aukcji WOŚP na portalu Allegro. To jednak nie wszystko, co przygotowała Kasia Tusk. - Do tego proponuję kolację w najmodniejszej restauracji w Trójmieście "Treinta Y Tres" z piękną panoramą miasta na trzydziestym trzecim piętrze. Jeśli tylko zwyciężczyni będzie miała taką wolę, to z przyjemnością pójdziemy na kolację wszyscy razem. Chętnie również wykonam pamiątkowe zdjęcie na molo w Orłowie - pisze Kasia Tusk. Córka byłego premiera Donalda Tuska zna Trójmiasto jak własną kieszeń, więc z pewnością poleci gościom miejsca warte odwiedzenia. Aktualna cena wspomnianej nagrody w licytacji WOŚP jest już bardzo wysoka, a do końca zostało jeszcze 13 dni. Jaką kwotę trzeba przebić, by spotkać Kasię Tusk?

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Apeluję do Tuska o rozmowy programowe

Trzydniowy pobyt w Trójmieście i kolacja z Kasią Tusk dziś w południe, 19 stycznia 2022 roku, kosztuje już... 15 tysięcy 100 złotych! Bardzo możliwe, że kwota ta jeszcze wzrośnie. Do końca licytacji dla WOŚP zostały prawie dwa tygodnie. Ile zapłacilibyście za taką przyjemność, wspierając przy okazji szczytne cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Czekamy na odpowiedzi w poniższej sondzie.

Sonda
Ile zapłacilibyście za trzydniowy pobyt w Trójmieście i kolację z Kasią Tusk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE