Współpracownica zdradza prawdę o Agacie Dudzie. No to mamy jasność!

2021-09-22 15:21
Agata Duda
Autor: KPRP

Agata Duda podczas swoich wystąpień jest zawsze uśmiechnięta i starannie przygotowana. Wiele osób na pewno zastanawia się, jaka pierwsza dama jest prywatnie. Z zawodu jest nauczycielką, co może powodować, że jest postrzegana jako surowa i wymagająca. Jej współpracowniczka wyjawiła prawdę na temat żony prezydenta.

Agata Duda słynie ze swoich kreacji – eleganckie sukienki i garsonki w żywych kolorach to jej znaki rozpoznawcze. Za stroje pierwszej damy odpowiada Elżbieta Piorun, która projektuje dla niej ubrania. Często możemy podziwiać żonę Andrzeja Dudy w kreacjach, które stworzyła. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Elżbieta Piorun przyznała, że Agata Duda często uczestniczy w procesie tworzenia kreacji. Wyznała też, jaka jest pierwsza dama prywatnie. – Jest bardzo miła, w ogóle nie jest wybredna, natomiast doskonale wie, czego chce, wie w czym dobrze się czuje, jakie lubi fasony i kolory – zdradziła. Okazuje się też, że pierwsza dama nie różni się zbytnio od innych Polek i interesuje się modą. - Agata Kornhauser-Duda jest jak każda kobieta. Lubi modę i zna się na niej – przyznała projektantka. - Pierwsza dama lubi klasykę w eleganckim wydaniu. Natomiast uważny obserwator zwróci uwagę, że zawsze do swoich strojów przemyca modowe nowinki: proszę spojrzeć na asymetryczne dekolty, lamówki, mankiety czy tkaniny, jakie wybiera – dodaje Ela Piorun.

Sonda
Podobają ci się stylizacje Agaty Dudy?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE