Wulgarna posłanka hitem muzycznym Strajku Kobiet? Aż uszy więdną [WIDEO]

2020-10-30 18:10 pmar
Magdalena Filiks
Autor: Magdalena Filiks/Facebook

Strajk Kobiet trwa i jego końca wcale nie widać. Również w piątek w całej Polsce odbywają się masowe demonstracje przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył prawo aborcyjne. Wśród demonstrantek są też przedstawicielki polskiego parlamentu. Związany z PiS Dariusz Matecki wrzucił właśnie do sieci nagranie z posłanką KO, Magdaleną Filiks. Jej bardzo wulgarne przemówienie zostało wmontowane w muzykę, tworząc utwór, który szybko zaczął rozprzestrzeniać się po sieci.

Magdalena Filiks była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Komitetu Obrony Demokracji (należała do założycieli tego ruchu). Następnie wystartowała w wyborach parlamentarnych w 2019 roku, kandydując do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej w Szczecinie. Otrzymała 14 224 głosy i uzyskała mandat posłanki na Sejm RP. Swoje doświadczenie z ulicznych manifestacji chętnie wykorzystuje ona w obecnie trwającym Strajku Kobiet.

Szczeciński radny Dariusz Matecki zamieścił na Twitterze nagranie, na którym widać przemówienie Filiks. Trzeba przyznać, że jako posłanka używa ona w nim wybitnie nieparlamentarnego języka. Ilość wulgaryzmów płynąca z ust kobiety jest tak wielka i wypowiada z dużą pasją, że aż uszy więdną! – To nie pijany "żulik" z bramy, to poseł na Sejm RP. Kto doda na Wikipedię pod hasło Magdalena Filiks cytaty: "WYPI***ALAĆ", "JESTEŚCIE WKUR**ENI", "KU*WA DOŚĆ", "KU*WA, NIE", "WYPI***ALAĆ Z KACZORAMI"? – cytuje Matecki.

Pytaniem otwartym pozostaje, czy parlamentarzystce przystoi takie wysławianie się na ulicznych demonstracjach...

Najlepsze plakaty, wulgarne hasła. Strajk kobiet
KOMENTARZE