OBŁĘDNA Beata Szydło na Podkarpaciu. Przyćmiła Dudę? [WIDEO]

2020-06-06 12:15 ełem
Tak się zmieniała Beata Szydło
Autor: SUPER EXPRESS Tak się zmieniała Beata Szydło

Andrzej Duda, po sobotniej wizycie na Śląsku, ruszył na Podkarpacie. Przyjechał do Stalowej Woli, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Duda wygłosił przemówienie, w którym pojawiły najbardziej wiodące motywy kampanii: epidemia koronawirusa oraz pomoc socjalna dla przedsiębiorców i rodzin. Dudzie towarzyszyła dawno nieoglądana Beata Szydło.

Duda podziękował za przyjęcie go w Stalowej Woli i przedstawił najważniejsze zagadnienia swojej kampanii. Opowiadał o Polsce dobrobytu i strategicznych, ogromnych inwestycjach, które mają napędzić gospodarkę. 

- Chcę Polski, która wyrasta na naszej tradycji, ale jednocześnie na nowoczesnym myśleniu i ambicjach, dlatego plan na najbliższe lata to wielkie inwestycje - powiedział prezydent. I dodał, że Polska będzie jednym z większych beneficjentów pomocy finansowej z Unii Europejskiej. 

Towarzyszyła mu dawno nieoglądana na krajowym podwórku Beata Szydło, która zdecydowała się na założenie marynarki i bluzki w ostrym, żółtym kolorze żonkili. Na tle biało-czerwonych flag i standardowych białych koszul mocno wyróżniała się w tłumie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Express Biedrzyckiej - Gość: Kamil Bortniczuk: Jarosław Kaczyński powinien przeprosić

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#DUDA2020 | Stalowa Wola 🇵🇱😃 Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)
Najnowsze