Jarosław Gowin w końcu zabrał głos! Piękne słowa, ale nie swoim zdrowiu

2021-11-29 22:44
Jarosław Gowin
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/SUPER EXPRESS Jarosław Gowin

Jarosław Gowin ostatnio wzbudził zaniepokojenie ze względu na jego stan zdrowia. W końcu na jego profilu pojawił się wymowny wpis, ale... zupełnie nie związany ani z jego zdrowiem, ani z polityką ani bieżącymi wydarzeniami społecznymi. Czy na takie słowa czekali wyborcy Gowina?

Jarosław Gowin od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu, najprawdopodobniej z powodu depresji. Na profilu Jarosława Gowina po kilku tygodniach ciszy pojawił się wpis. Polityk najwyraźniej postanowił się na jakiś czas zdystansować od polityki. Zamiast bieżących wydarzeń z kraju postanowił skomentować kondycje gwiazd sportu.

Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii. Ale najlepszym piłkarzem ostatniego sezonu (a ściślej: ostatnich dwóch sezonów) jest Robert Lewandowski - napisał. 

Lionel Messi o 33 punkty wyprzedził Roberta Lewandowskiego w plebiscycie magazynu "France Football" na najlepszego piłkarza świata 2021 roku. Argentyńczyk, który po Złotą Piłkę sięgnął już po raz siódmy, zebrał 613 punktów, a Polak - 580.

Trzeci z dorobkiem 460 pkt był Jorginho, który w tym roku z Chelsea Londyn zwyciężył w Lidze Mistrzów, a z reprezentacją Włoch w mistrzostwach Europy.

Wyniki organizowanego od 1956 roku plebiscytu opierają się na głosowaniu 185 jurorów, przedstawicieli mediów z całego świata. Każdy spośród 30 wstępnie nominowanych wybiera pięciu najlepszych, przyznając kolejno sześć, cztery, trzy, dwa i jeden punkt.

Sonda
Jak oceniasz pracę Jarosława Gowina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE