Zdjęcia córki Korwin-Mikkego chwytają za serce. Tak spędzają czas

2021-08-03 17:56
Janusz Korwin-Mikke z  żoną
Autor: Screen/instagram Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke jest chyba jednym z najbardziej charakterystycznych polityków w Polsce. Jego opinie często budzą skrajne emocje, ale on sam się tym nie zraża. Obecnie objeżdża Polskę w ramach akcji Wakacje z Konfederacją. Towarzyszą mu żona i dzieci. Zdjęcia córki Janusza Korwin-Mikkego wiele ujawniają.

Janusz Korwin-Mikke może się pochwalić liczną rodziną: Jest ojcem ośmiorga dzieci, z czego jego najstarszy syn ma już 50 lat, a najmłodszy 8. Mamą szkraba jest Dominika Korwin-Mikke, która wcześniej urodziła też Nadzieję, drugie najmłodsze dziecko polityka. Dziewczynka przyszła na świat w 2011 roku. Choć ma dopiero 10 lat, Janusz Korwin-Mikke wyruszył z nią, jej braciszkiem i żoną w Polskę w ramach Wakacji z Konfederacją. W tym czasie nie tylko pracuje, ale też zwiedza i aktywnie odpoczywa. Trzeba przyznać, że ich wyjazd robi wrażenie – byli już i nad morzem i w górach, a jeszcze nie skończyli. Obecnie rodzina przebywa w Krakowie, gdzie wybrali się między innymi na rejs po Wiśle. Taka wyprawa może wydawać się wyczerpująca, ale na pewno nie dla córki polityka! Dziewczynka cały czas bierze udział we wszelkich aktywnościach, podczas których nie tylko się uczy, ale też bawi, a zdjęcia z harców chętnie udostępnia Janusz Korwin-Mikke. Trzeba przyznać, ze Nadzieja jest wyjątkowo uroczą dziewczynką! Uwagę zwracają przede wszystkim kręcone włosy. Sprawdź w naszej galerii, jak dziewczynka i jej rodzina spędzają czas! Widok chwyta za serce.

Zobacz:

Korwin-Mikke na zdjęciu z żoną młodszą o 44 lata. Są bez ciuchów!

Janusz Korwin-Mikke miał okropny wypadek! Ruszył do szpitala. Drastyczne zdjęcia!

Korwin-Mikke narazi się milionom! W tle eksperyment na studentach. „Super JKM”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE