Znany piłkarz zaprosił Krystynę Pawłowicz na kawę. Była posłanka wszystko WYGADAŁA

2020-04-08 20:45 CHA
Krystyna Pawłowicz
Autor: Artur Hojny/Super Express Krystyna Pawłowicz

Kto się czubi, ten się lubi? Między tą dwójką iskrzy od dawna! Krystyna Pawłowicz i Zbigniew Boniek od uwielbiają publiczne przekomarzanki na Twitterze. Dawno jednak nie raczyli obserwatorów swymi emocjonalnymi dysputami… aż do dziś. Przy okazji była posłanka PiS wyznała, że były kapitan reprezentacji Polski zaprosił ją na spotkanie przy kawie. Tę propozycję Pawłowicz – trzeba przyznać – wspomina z nieskrywanym rozrzewnieniem.

Prezes PZPN zaczepił dziś Pawłowicz na Twitterze, wypominając jej słowa z 2013 roku o głosowaniu korespondencyjnym. - „Nie wiesz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam”. Kto to śpiewał? Ukłony pani Krystyno – (pisownia oryginalna) zagaił Boniek na Twitterze. Wpis, być może z powodu błędu ortograficznego szybko znikł z portalu, jednak nie umknął uwadze czujnej Pawłowicz. Ta postanowiła dopiec Bońkowi i przy okazji ujawnić propozycję, jaką od niego dostała. Jej zdaniem mści się teraz za to, że nie chciała się z nim umówić.

ZOBACZ TEŻ: Kłopotliwe nagranie z Pawłowicz. Gigantyczny problem Kaczyńskiego. Rujnuje cały PRZEKAZ

- Pan Boniek

ciągle niepocieszony, że nie chciałam pogadać z nim przy kawie... A jak tam losy polskiej piłki nożnej w czasie zarazy? Ratuje Pan kluby, czy siebie uciekając w politykę? Co? I to „wiesz”. Kobiecie się „wierzy” lub nie, ale nie „wieszy”. Dobrze,że usunął Pan ten swój wpis... Ja Panu nie wierzę, że zajmuje się Pan dziś polską piłką – wyśmiała ekspiłkarza Krystyna Pawłowicz. - To jedyny sposób aby Pani odpowiedziała – tłumaczył się Boniek. Oznaczył jednak fejkowe konto swej oponentki. Ta nie zostawiła za to na nim suchej nitki. - Panie Boniek, dyskutuje Pan z jakimś trollem. Moje konto to @KrystPawlowicz, a nie @KrystPawlow. I Pan chciał wypić ze mną kawę… - odparła zdegustowana Pawłowicz. Miejmy nadzieję, że kiedyś jednak spotkanie na linii była posłanka-prezes PZPN dojdzie do skutku. Jak mawia klasyk: będzie się wtedy działo!

Express Biedrzyckiej gość Janusz Korwin-Mikke: Kaczyński powinien być królem Polski.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze