Żona Jana Lityńskiego przyjechała zidentyfikować zwłoki męża [ZDJĘCIA]

2021-02-27 18:03 kaja
Żona Lityńskiego przyjechała zidentyfikować zwłoki męża
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Żona Lityńskiego przyjechała zidentyfikować zwłoki męża

W sobotę 27 lutego wczesnym popołudniem odnalezione zostało ciało Jana Lityńskiego. Nurkowie znaleźli je około 200 metrów od miejsca, w którym mężczyzna miał wpaść do wody. Jan Lityński, znany opozycjonista i działacz zginął w niedzielę 21 lutego. Mężczyzna wpadł do wody po tym, jak próbował ratować swojego psa. Na miejscu pojawiła się już żona Lityńskiego, która najpewniej przyjechała zidentyfikować ciało.

Ciało Jana Lityńskiego zostało wyłowione przez nurków w sobotę, 27 lutego. Informację o odnalezieniu zwłok potwierdził Super Expressowi, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP Maciej Rokus: - Ciało pana Lityńskiego zostało odnalezione. Wielki szacunek i podziw należy się każdej osobie zaangażowanej w poszukiwania. Gumy specjalistów, płetwonurkowie - to są bestie. Naprawdę do 3-4 w nocy będą robić aż nie odnajdą - i odnaleźli. Wielki szacunek tez dla analityków i osoby pomagające z PSP, przynoszących herbatę kawę ciepłe posiłki i wsparcie. Naprawdę wielki podziw.

Nurkowie znaleźli ciało Jana Lityńskiego około 200 metrów od miejsca, w którym mężczyzna miła wpaść do wody. Informacje te zostały już potwierdzone przez mł. bryg. Karol Kierzkowski, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w rozmowie z tvo.info.  Policjanci zweryfikowali, iż wyłowione ciało należy do Lityńskiego. Na jego tożsamość wskazało charakterystyczne ubranie, które miał w chwili wypadku. Na miejscu pojawiła się także żona Lityńskiego. 

Przeczytaj również: Żona Lityńskiego ujawniła, co wydarzyło się nad wodą. Jej słowa wyciskają łzy

Znaleziono ciało Jana Lityńskiego. Żona przyjechała zidentyfikować zwłoki
Najnowsze