Zupełnie nie poznaliśmy Agaty Buzek. Córka byłego premiera nie przypomina siebie!

2021-06-22 15:04
Agata Buzek
Autor: akpa Agata Buzek

Agata Buzek to znana aktorka, a prywatnie córka byłego premiera, Jerzego Buzka. Agata Buzek nie bywa, tak jak inne gwiazdy, na ściankach, gdy tylko nadarzy się okazja. Jeśli pojawia się publicznie zwykle jest to związane ze sprawami zawodowymi: uroczyste premiery, gale wręczenie nagród filmowych. Tak też było ostatnio. Córka polityka pojawiła się na rozdaniu Orłów i zaskoczyła wyglądem. Buzek zaszokowała metamorfozą. Aż ciężko ją rozpoznać.

Agata Buzek, która jest córką byłego polskiego premiera Jerzego Buzka, wybrała się w poniedziałek na 23. Galę Polskich Nagród Filmowych ORŁY. Okazja była tym bardziej ważna, że przez pandemię wiele imprez nie mogło się odbyć, dlatego pojawienie się na gali było wielkim wydarzeniem dla gwiazd. Agata Buzek zaskoczyła wszystkich! Aktorka, która znana jest z tego, że jeśli tego wymaga od niej aktorskie wyzwanie, to nie boi się mocnych zmian w wyglądzie, tym razem zaprezentowała się w owej odsłonie. Agata Buzek zmieniła się nie do poznania i nie przypomina dawnej siebie. Teraz córka byłego premiera pokazała się w krótkiej fryzurze, w której będzie występowała w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w Nowym Teatrze w Warszawie. Ze względu na nowe wyzwanie aktorskie nie tylko postawiła na cięcie, ale też zmieniła kolor włosów na ogniście rudy. Aby dopełnić całość nowego wyglądu wybrała pomarańczowy kostium, który nie pozwolił jej zgubić się w tłumie gwiazd.

Zobaczcie, jak wygląda teraz Agata Buzek w naszej galerii. Będziecie zaskoczeni. My byliśmy.  

Agata Buzek świeci nagim biustem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE