Katarzyna Waśniewska wyjdzie z więzienia? Czy sąd da się nabrać?

2013-12-16 13:12 Zysk.mm

Katarzyna Waśniewska ma nową strategię. Okazuje skruchę będąc w celi więziennej. Jej obrońca przygotowuje nową linię obrony - donosi Fakt. Czy skazaną za zabicie córeczki matkę ominie kara 25 lat więzienia?

Jak informuje Fakt.pl, po wrześniowym wyroku i perspektywie osadzenia w celi na 25 lat Katarzyna Waśniewska (23 l.) zmieniła swoje postępowanie. Już nie cwaniakuje i nie popisuje się przed innymi więźniarkami. Nauczyła się pokory. Wierzycie jej?

”Już nie gra przed koleżankami, nie chełpi się, jaka to jest sprytna i potrafi wszystkich wych...” –  cytuje informatorów Fakt.pl

Zobacz też: Waśniewska pogrąży koleżankę dzieciobójczynię z celi?

Obrońcy przed katowickim sądem apelacyjnym chcą wnosić o uniewinnienie Katarzyny Waśniewskiej. Nowa linia obrony to powołanie biegłych logopedów, by ustalili, czy mała Madzia umarła od nieszczęśliwego zdarzenia jakim jest laryngospazm - czyli samoistne zaciśniecie się gardła.

"Z relacji mojej klientki wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Madzia zginęła na skutek laryngospazmu, czyli odruchowego skurczu krtani w czasie upadku. Relacja mojej klientki jest kluczowym dowodem. Wnioskuję o powołanie biegłych laryngologów, gdyż w procesie sąd nie uwzględnił mojego wniosku i w efekcie nie zbadano tego wątku" – mówi w portalu Arkadiusz Ludwiczek, obrońca Katrzyny Wasniewskiej.

Czy ktokolwiek jest jeszcze w stanie uwierzyć w manipulacje Katarzyny Waśniewskiej?

Najnowsze