Burmistrz Błonia uprawiał seks w służbowym samochodzie! Kochanka mówiła do niego "DZIADKU"!

2014-11-14 12:34

Publikacja "Super Expressu", w której widać, jak burmistrz Błonia Zenon Reszka (54 l.) uprawiał seks w służbowym aucie, wywołała olbrzymi skandal nie tylko w tej podwarszawskiej miejscowości. - Burmistrz zbałamucił moją córkę! - grzmi przerażony i zbulwersowany ojciec panny M. To z tą 21-letnią dziewczyną włodarz miasta został przyłapany na erotycznych igraszkach.

Wczoraj w "Super Expressie" pokazaliśmy zdjęcia burmistrza. W upalne sierpniowe popołudnie służbową limuzyną pojechał na polanę. Jednak nie po to, by doglądać gminnych terenów i planować inwestycje. Z młodą dziewczyną bezwstydny polityk uprawiał seks w publicznym miejscu, za co grozi grzywna nawet do 500 zł.

Zbulwersowani mieszkańcy Błonia wydzwaniali do naszej redakcji. Skontaktował się z nami także ojciec dziewczyny, z którą polityk widoczny jest na zdjęciach. - Burmistrz Zenon Reszka to niemal rodzina. Latem tego roku udzielał ślubu jej matce, czyli mojej byłej żonie, ze swoim synem - opowiada nam ojciec panny M. - Już na tej uroczystości moja córka mówiła do niego "dziadku". A tydzień później okazało się, że mają romans. To wszystko się działo za przyzwoleniem matki mojej córki - wyznał nam.

Zobacz: Gorące igraszki burmistrza. Bezwstydny polityk uprawia seks w miejscu publicznym w urzędowym wozie! [WIDEO]

Dla ojca panny M. jej związek z burmistrzem jest nie do zaakceptowania. Matka dziewczyny nie chciała wczoraj z nami rozmawiać. Bulwersujące zdjęcia już kilka tygodni temu widziała za to babcia młodej kobiety. - Od razu pobiegłam do żony burmistrza. Wtedy okazało się, że już wyrzuciła go z domu - opowiada nam zdenerwowana. Z wnuczką nie ma kontaktu.

O romansie burmistrza podwarszawskiego Błonia mówili wczoraj chyba wszyscy mieszkańcy tej miejscowości, choć trudno było dostać "Super Express" w kioskach. - Ktoś przyszedł o 6 rano i wykupił wszystkie egzemplarze - mówiła nam kioskarka z Błonia.

Burmistrz w niedzielę będzie po raz kolejny ubiegał się o kolejną kadencją. Kandyduje z własnego, lokalnego komitetu. - Moim zdaniem po tak gigantycznej wpadce powinien zrezygnować z kandydowania - komentuje radny Błonia Roman Bakon.

>>> GALERIA: Oni uprawiają SEKS w MIEJSCACH PUBLICZNYCH i się do tego przyznają!

Burmistrz nie chciał wczoraj z nami rozmawiać. Domaga się za to od prokuratury, by ścigała tych, którzy rozpowszechniali kompromitujące materiały. Czy przekreślą one karierę samorządową Zenona Reszki? - Powinny zaszkodzić. Jestem poruszona tym, co widzę i słyszę. Oczywiście każdy ma swoje życie osobiste, ale takie ekscesy burmistrzowi nie przystoją - ocenia Czesława Sałacińska (65 l.), mieszkanka Błonia. - A ja się burmistrzowi dziwię. Taką dziewczynę bym zabrał do dobrego hotelu, a nie do lasu! - komentuje sytuację Zbigniew Kukułka (68 l.). - Osoba publiczna, wysoki urzędnik powinien myśleć i nie ryzykować utraty opinii.

Zobacz też: Uprawiał SEKS w swojej służbowej limuzynie! Kim jest Zenon Reszka?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Nasi Partnerzy polecają