Koronawirus: Najnowszy bilans zakażonych i ofiar. Śmierć 24 Polaków w Wielkanoc [MAPA]

2020-04-12 17:51
Koronawirus w Polsce 12.04. Dzienny przyrost zachorowań
Autor: Infografika Super Express Koronawirus w Polsce 12.04. Dzienny przyrost zachorowań

Koronawirus w Polsce. W Niedzielę Wielkanocną Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o nowych zakażeniach na terenie naszego kraju. Niestety najnowszy bilans jest zatrważający. Mamy już aż 6674 przypadki, gdzie wynik testu na obecność koronawirusa z Chin był pozytywny. Przybywa również ofiar śmiertelnych w różnych rejonach Polski. Zobaczcie mapę koronawirusa w Polsce i najnowsze wykresy, które rozjaśnią wam sytuację.

Koronawirus w Polsce - najnowsze dane - Wielkanoc 12.04

Koronawirus w Polsce to wciąż bardzo poważny problem. Najnowsze informacje z oficjalnych stron Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają wątpliwości - w ciągu doby mieliśmy bowiem gigantyczny skok zakażeń w naszym kraju. Niedziela Wielkanocna przyniosła wieści o 318 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem z Chin. Niepokoić może również bilans ofiar śmiertelnych - koronawirus zabił już aż 232 osoby. Minister Łukasz Szumowski mówi stanowczo o zagrożeniu - w najbliższych dniach będzie więcej nieprzyjemnych informacji. Na szczęście trwają również prace nad lekarstwem, które ma powstrzymać koronawirusa.

Koronawirus: Relacja na żywo - bądź na bieżąco!

Koronawirus w Polsce - bilans ofiar, najnowsze dane

Gwałtowne przyrosty liczby osób chorych na koronawirusa zmusiły rząd do wprowadzenia kolejnych restrykcji. Wielkanoc 2020 była zupełnie inna niż do tej pory - większość Polaków spędziła je w izolacji, z daleka od swoich rodzin. Wszytko przez bilans ofiar, który wygląda w tym momencie tak - 6674/232 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Koronawirus - mapa w Polsce 12.04.2020. Gdzie jest najwięcej zakażonych w Polsce?

W których regionach Polski jest najwięcej zarażonych śmiercionośnym koronawirusem z Chin? Gdzie odnotowano najwięcej zgonów? Informacje aktualizowane na bieżąco można śledzić na mapie koronawirusa w Polsce, którą zamieszczamy dla was poniżej.

Koronawirus w Polsce i w innych krajach. Stan na 12.04.2020
Autor: Infografika Super Express Koronawirus w Polsce i w innych krajach. Stan na 12.04.2020

Koronawirus: Gdzie jest koronawirus na świecie? Sprawdź aktualną mapę - 12.04.2020 [NA ŻYWO]

Koronawirus na świecie - jak wygląda sytuacja w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i w innych regionach? Poniższa mapa obrazuje odnotowane dotychczas przypadki zachorowań na całym świecie. Uwaga! Mapa interaktywna może wczytywać się około 45 sekund.

Koronawirus w Polsce. Prognoza 12.04.2020
Autor: Infografika Super Express Koronawirus w Polsce. Prognoza 12.04.2020

Koronawirus - czym jest? Eksperci GIS tłumaczą - 12.04.2020

Jak wynika z informacji, przekazanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, obecnie epidemiologia zakażeń koronawirusem 2019-nCoV i wywołanej nim niewydolności oddechowej nie jest jeszcze dobrze znana. Jednak opracowane zostały wstępne definicje oraz zasady postępowania, które z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną będą ulegać zmianom.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ

Orędzie Prezydenta Andrzeja Dudy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE