Krzysztof Bęgowski czyli Anna Grodzka jako mężczyzna przed operacj: Jak wyglądała KOREKTA PŁCI? [ZDJĘCIA]

2015-02-09 11:58

Anna Grodzka, kiedyś Krzysztof Bęgowski - posłanka Ruchu Palikota zawsze czuła się kobietą. Z tego, że urodziła się w nieprawidłowym ciele zdała sobie sprawę w wieku 11 lat. Korektę zmiany płci przeszła jednak o wiele później!

Anna Grodzka twierdzi, że w wieku 11 lat zdała sobie sprawę z tego, że urodziła się w nieprawidłowym ciele. Właśnie wtedy nadała sobie żeńskie imię Anna. Z początku Anna Grodzka (wtedy jeszcze Krzysztof Bęgowski) próbowała przystosować się do życia jako mężczyzna.

W okresie szkolnym była przez pewien czas zakochana w dziewczynie, potem w chłopcu, a później znów w koleżance z niższej klasy. Ten ostatni związek zakończył się ślubem. W 1984 r. urodził się syn.

Związek zaczął się jednak rozpadać - w 2007 roku odbył się rozwód, a Grodzka zdecydowała, że chce zmienić płeć.

Anna Grodzka operację korekty płci przeszła w klinice w Bangkoku (Tajlandia). W 2010 roku jej proces zmiany płci zakończył się urzędowym stwierdzeniem tego faktu i uzyskaniem nowego dowodu osobistego. Cały proces został przedstawiony w filmie dokumentalnym Trans-akcja wyprodukowanym przez HBO w 2010 roku:


Anna Grodzka jest pierwszą transpłciową parlamentarzystką w Polsce i trzecią na świecie. O dziwo większość naszych Czytelników uważa, że Grodzka była atrakcyjniejsza jako mężczyzna (584 głosy) niż jako kobieta (37 głosów)! Jeśli chcecie zmienić wynik sondy glosujcie!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE