LINK4 z nagrodą – Firma Przyjazna Klientom 2022 roku! nowe zdjęcie

i

Autor: Materiały prasowe

Biznes

LINK4 z nagrodą – Firma Przyjazna Klientom 2022 roku!

2022-09-23 16:23

LINK4 znalazł się w gronie laureatów Nagród Gospodarczych zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Firma Przyjazna Klientom. Prestiżowe wyróżnienia przyznaje co roku Związek Przedsiębiorców i Pracodawców za osiągnięcia w zakresie przedsiębiorczości lub jej wspierania.

Uroczysta wrześniowa gala wręczenia nagród odbyła w Warszawie. Jak zwykle zgromadziła szerokie grono przedstawicieli życia gospodarczego, politycznego i świata mediów. Z dużymi napięciem i emocjami oczekiwany był moment ogłoszenia wyników tego prestiżowego konkursu.

LINK4 został laureatem wyjątkowego dla siebie wyróżnienia. Zdobył nagrodę w kategorii Firma Przyjazna Klientom 2022 roku. Kapituła konkursu – jak podano w uzasadnieniu – doceniła LINK4 za systematyczne wprowadzanie proklienckichp rozwiązań, takich jak możliwość bieżącego śledzenia statusu zgłoszenia szkody czy możliwość wyboru warsztatu naprawczego. Nagrodę w imieniu LINK4 odebrała Marlena Piekut, dyrektor pionu  HR i relacji z klientem.

Swoje podziękowania przekazała też prezes LINK4 Agnieszka Wrońska. Nagrodę zadedykowała całemu zespołowi LINK4, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby proces wyboru ubezpieczenia był prosty, zrozumiały, a klient czuł się usatysfakcjonowany. Prezes zaznaczyła, że firma nie boi się nowoczesnych technologii i narzędzi. Przykładem jest niedawno wdrożony z sukcesem projekt aplikacji pozwalającej na bieżąco monitorować status szkody.

- Wiemy, że każda technologia musi odpowiadać na realne potrzeby naszych klientów. Za każdą polisą, za każdym zgłoszeniem szkody, stoi człowiek. A naszym zadaniem jest mu pomóc – zaznacza prezes Agnieszka Wrońska. – Taka strategia przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów, a to z kolei na długoterminowe relacje, co jest tak bardzo ważne w biznesie ubezpieczeniowym – dodaje.

Rolę nowoczesnych technologii w ewolucji rynku ubezpieczeniowego w Polsce podkreśla też Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

W LINK4 przykładamy ogromną wagę do tego, by jak najlepiej poznać potrzeby konkretnego klienta i jego oczekiwania. Dzięki temu możemy zaproponować mu jak najlepiej dopasowaną, wcelowaną ofertę ubezpieczenia. LINK4 wykorzystuje z powodzeniem zaawansowane technologie i Big Data. Sztuką jest nie tylko dane zgromadzić, ale też prawidłowo je odczytać i jak najlepiej tę wiedzę spożytkować przy tworzeniu elastycznych produktów ubezpieczeniowych – mówi Patrycja Kotecka.

LINK4 z nagrodą – Firma Przyjazna Klientom 2022 roku!

i

Autor: Materiały prasowe

Nagroda Gospodarcza ZPP przyznawana jest od kilku lat i stanowi wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie przedsiębiorczości lub jej wspierania. W konkursie wyróżniane są podmioty z otoczenia biznesowego, a także osoby: polityk, dziennikarz, think tank, ekonomista – wybitne postacie, których działania służą rozwojowi przedsiębiorczości oraz wspierają gospodarkę. Doceniane są również firmy za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach.

W tym roku w każdej z 12 kategorii została przyznana jedna nagroda główna.