Morderstwo 10-letniej Kristiny. Jakub A. oferował pieniądze za zabójstwo

2019-06-19 10:16 ZPL

Nowe, wstrząsające fakty w sprawie morderstwa 10-letniej Kristiny. 22-letni Jakub A., który w bestialski sposób zamordował dziewczynkę, wcześniej szukał osoby, która zabiłaby dziecko. Jak ustaliła WP, mężczyzna oferował 10 tysięcy złotych.

Zabójstwo dziewczynki Jakub A. miał planować od maja. Początkowo chciał zlecić morderstwo innej osobie i zaoferował 10 tysięcy złotych. Mieszkaniec Gliwic (tak wynika z nieoficjalnych informacji WP) najpierw miał przystać na propozycję, ale potem się z niej wycofał. Wtedy Jakub A. postanowił, że sam zabije dziewczynkę. 13 czerwca pojechał do Mrowin, podstępnie zwabił dziecko do swego samochodu i wywiózł do lasu, gdzie zadał Kristinie kilkadziesiąt ciosów nożem. Zwłoki dziewczynki ułożył w ten sposób, by wskazywało na to, że padała ona ofiarą pedofila. 22-letni Jakub A. usłyszał dwa zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie. 

18 czerwca morderca dziewczynki został doprowadzony do aresztu w Świdnicy.

Czytaj: Historia miłości matki Kristiny i mordercy dziewczynki - Jakuba A. [ZDJĘCIA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze