Opole: Policjantka wrzucała do sieci rozbierane zdjęcia. Tego się nie spodziewała

2018-04-09 12:17
kobieta, łóżko, seks, nago, naga kobieta
Autor: Reporter

Policjantka z Opola straciła pracę, po tym jak na jaw wyszły bulwersyjace fakty z jej przeszłości. Kobieta wstawiała do internetu erotyczne filmiki i rozbierane zdjęcia.  Funkcjonariuszka na poczatku nie przyznawała się do pikantnych fotografii.  Twierdziła, że to osoba bardzo podobna do niej. Gdy jej personalia zostały jednak potwierdzone, broniła się tym, że to sprawa sprzed lat, kiedy nie była jeszcze policjantką.

O burzliwej przeszłości byłej juz policjantki z Opola poinformował portal nto.pl, który opublikował list od czytelnika, w którym podał on imię i nazwisko funkcjonariuszki (personalia zostały usunięte) rozbierającej się do naga na płatnych stronach erotycznych. - Wypina się przed kamerą i pokazuje wszystkie intymne części ciała. Nie mogę pojąć, jak funkcjonariuszka może robić takie rzeczy – napisał zbulwersowany czytelnik.

Policjantka na poczatku zaprzeczała, że kiedykolwiek rozbierała się przez kamerka internetową. Mimo pokazania jej roznegliżowanych zdjęć, twierdziła, że jest jedynie podobna do striptizerki. Ostatecznie jednak się przyznała. Wyznała, że zdjęcia i filmiki pochodza sprzed siedmiu lat, kiedy nie była jeszcze policjantką.  Broniąc się zaznaczała, że  była to niewinna studencka zabawa. – Nie wiem czemu to teraz wyszło, może ktoś mnie nie lubi z racji mojego zawodu, kiedyś pracowałam w ulicznym patrolu, może dałam komuś mandat i teraz zrobił mi na złość. A może ktoś przeglądał takie strony i rozpoznał. Teraz absolutnie się tym nie zajmuję – tłumaczyła się portalowi nto.pl.

Jak ustalił Fakt24.pl, policjantkę spotkała dotkliwa kara za grzechy przeszlości. – Z dniem 21 marca 2018 roku została ona zwolniona ze służby ze względu na ważny interes społeczny, który jest tożsamy z ważnym interesem służby - powiedziała portalowi nadkom. Marzena Grzegorczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE