Pewne auto w niepewnych czasach

2021-12-02 0:05
Pewne auto
Autor: Materiały prasowe

Pandemia sprawiła, że w trosce o swoje bezpieczeństwo i wygodę coraz częściej przesiadamy się do własnych czterech kółek. Trwa boom na samochody używane.

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Volkswagen Financial Services, Polacy częściej wybierają używane auta. Ale nie tak łatwo znaleźć auto w dobrym stanie. Dlatego warto skorzystać z oferty VWFS – Autonomia.

Auto na twoich warunkach

Autonomia daje możliwość korzystania z używanego auta sprawdzonego pod względem technicznym, po udokumentowanych przeglądach i naprawach przeprowadzonych w ASO, z gwarantowanym przebiegiem. To pewne samochody z programów Das WeltAuto i Audi Select: plus. Autonomia to naprawdę niskie raty, gdyż umowa wymaga spłacenia jedynie utraty wartości auta w okresie użytkowania, a nie jego całej ceny.

Opłacalne rozwiązanie

Autonomia to możliwość wyboru kilkuletniego, pewnego auta używanego, z którego korzystasz kiedy chcesz i jak chcesz. Sam określasz, jak długo planujesz jeździć wybranym autem, ile średnio kilometrów pokonujesz rocznie oraz jaka miesięczna opłata jest dla ciebie akceptowalna. Podpisujesz umowę, by za chwilę opuścić salon młodym i sprawnym autem. Proste, prawda?

Wygoda, oszczędność, spokój

Bierzesz auto na kredyt lub w leasing. Korzystasz z niego, co miesiąc uiszczając miesięczne niskie raty, przez kolejne 24, 36 lub 48 miesięcy. Przy wpłacie wkładu własnego – możliwa, ale nie wymagana – opłaty będą jeszcze niższe.

Pod koniec umowy możesz:

  •          kontynuować użytkowanie auta i opłacanie miesięcznych rat,
  •          podpisać nową umowę i przesiąść się do innego samochodu,          poprzedni zwracając do dealera,
  •          wykupić pojazd, którym do tej pory jeździłeś.

Partnerem materiału jest Volkswagen Financial Services