Prezydent pogryzł żonę

2007-12-07 20:54

Jak wściekły pies rzucił się na żonę i... pogryzł ją. Tak Radosław "Wściekła Szczęka" Baran (47 l.), prezydent Będzina i polityk PO w jednej osobie, rozwiązuje małżeńskie konflikty.

Zamiast kulturalnie porozmawiać, wpada w szał i kąsa kobietę. Wstyd! Matka prezydenta, Irena Baran, ciągle nie może się otrząsnąć po tym, co zrobił jej ukochany syn.

- U nas nikt nie uczył go gryźć innych ludzi. Na pewno agresji nie wyniósł z domu - zapewnia. I dodaje: - Zawsze był ciepłym i miłym człowiekiem.

Gdzie wbił swoje zęby?

Dotarliśmy do policyjnej notatki, z której wynika, że pan Radosław przestał nim być.

Dochodziła północ, gdy jego małżonka Ewa Baran (47 l.) zaalarmowała komisariat policji w Wojkowicach (woj. śląskie), że mąż się awanturuje. Funkcjonariusze, którzy zjawili się w ich domu, ze zdumieniem stwierdzili, że w czasie awantury pan Radosław pogryzł żonę.

Gdzie konkretnie - wie tylko pani Ewa i kąsający małżonek. Kiedy bowiem największa złość na Radosława "Wściekłą Szczękę" przeszła pogryzionej żonie, wycofała skargę. - Pokrzywdzona nie chciała składać zeznań. Nie zgodziła się też na badanie przez lekarza - mówi prokurator Monika Jankowska z Prokuratury Rejonowej w Będzinie.

Sprawa niechlubnego użycia prezydenckich zębów przeciwko niewieście nie trafi więc do sądu.

Byłam lojalną żoną

Ustaliliśmy, że w tym roku policjanci aż trzykrotnie jeździli gasić małżeńskie spory u Baranów. Teraz już nie muszą. Po tym bulwersującym zajściu prezydent i jego małżonka rozwiedli się.

- Byłam lojalną żoną i zawsze kryłam zachowania męża. Ale on nigdy nie okazał z tego powodu wdzięczności. Wręcz przeciwnie! - wyznaje nam pani Ewa.

Do sprawy pogryzienia wraca niechętnie. - Skoro i tak już o tym wiecie, nie będę zaprzeczać - mówi.

Tomasz Tomczykiewicz, szef PO na Śląsku, jest zdumiony.

- To dla mnie szok! Dla ludzi znęcających się nad rodziną nie ma miejsca w Platformie - mówi Tomczykiewicz.

Gdy gryzie człowiek...

- Gdy pies ugryzie pana, musi trafić na obserwację. Co innego, gdy gryzie człowiek. Co prawda, nie musi przechodzić obserwacji, ale wymaga kary. I to surowej - uważa Grażyna Fijałkowska, lekarz weterynarii z Mysłowic.

Prezydent Radosław "Wściekła Szczęka" Baran nie chciał komentować całej sprawy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE