Auto Jesień nowe zdjęcie

i

Autor: Shutterstock

Auto Jesień

PZU Auto wesprze cię w każdej sytuacji na drodze

2022-09-23 0:05

Czy to pomoc w razie wypadku lub awarii, czy przy odzyskiwaniu odszkodowania od ubezpieczyciela tego drugiego kierowcy, czy w końcu przy sprawdzeniu samochodu z drugiej ręki, który chcemy kupić – jest wiele sytuacji, w których każdy kierowca potrzebuje wsparcia. Nie wszyscy mają jednak obrotnego kumpla-mechanika, który świetnie radzi sobie także w sprawach urzędowych. Lepiej mieć sprawdzonego przyjaciela, a takim jest PZU. Ubezpieczyciel zapewnia kompleksową pomoc kierowcom w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

PZU od lat pokazuje, że jest sprawdzonym partnerem kierowców – dba o ich bezpieczeństwo, a nawet ratuje życie, pomaga w odzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy szkody. Wszystko szybko, sprawnie, bez kłopotów.

W tym roku ubezpieczyciel również przygotował wyjątkową ofertę dla kierowców. Poza podstawową ochroną mogą wybrać także opcje dodatkowe, by dostosować polisę do swoich potrzeb. Dzięki temu właściciel samochodu czy innego pojazdu mający kompleksowe ubezpieczenie PZU Auto poradzi sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. W kampanii promującej ofertę przekonuje o tym najlepsza tenisistka świata Iga Świątek, która jest ambasadorką ubezpieczyciela.

Pomoże kupić samochód

Ubezpieczenie assistance to nieocenione wsparcie w trudnych sytuacjach drogowych. Doceniają je szczególnie ci, których awaria lub inny problem spotkał w podróży. Niesłychanie przydatne jest także w mieście, gdy się spieszymy albo gdy auto jest narzędziem niezbędnym do życia zawodowego i prywatnego. Wozimy przecież dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe, robimy zakupy… Bez samochodu to niemal niemożliwe.

Assistance w PZU, oprócz standardowej, szybkiej pomocy na drodze, oferuje wiele dodatkowych korzyści. Jedną z nich jest sprawdzenie stanu technicznego auta przed jego zakupem na rynku wtórnym. W przypadku gdy nasz, ubezpieczony samochód, uległ wypadkowi i decydujemy się na zakup innego auta, to – w ramach ubezpieczenia assistance w wariancie Super - możemy skorzystać z weryfikacji stanu technicznego pojazdu przez eksperta. To bardzo cenna usługa. Rzadko kto ma przecież takie umiejętności, by ocenić stan używanego samochodu przed zakupem.

Tymczasem nierzadko zdarza się, że sprzedający próbuje przed nami ukryć rozmaite wady pojazdu, by tylko nie obniżać ceny. Sytuacja jest tym trudniejsza, że przy kłopotach z podzespołami i długim oczekiwaniu na nowe samochody, te z drugiej ręki cieszą się ogromnym powodzeniem.

Nasi eksperci zweryfikują 200 punktów kontrolnych w wybranym samochodzie z rynku wtórnego. Sprawdzą m.in. zgodność VIN z  dokumentami, ocenią komorę silnika, w tym ślady wycieków, sprawdzą nalepki kontrolne, poziom płynów i oleju, grubość lakieru czy stan karoserii. Klient otrzyma szczegółowy raport wraz z realną wyceną wartością auta, a także potencjalnymi kosztami napraw – mówi Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych w PZU.

Pokryje koszty nowej opony

To nie jedyna nowość w ofercie ubezpieczyciela. W ramach PZU Auto Opony możemy liczyć na pokrycie kosztów zakupu nowej opony, jeśli stara uległa awarii i nie da się jej już naprawić. Jest tylko jeden warunek - nie minęły trzy lata od daty jej produkcji. W praktyce wygląda to tak - jeśli opona sprawi nam niemiłą niespodziankę, serwis assistance szybko wymieni nam koło na miejscu albo zapewni holowanie do warsztatu wulkanizacyjnego. Ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy, a gdy będzie niemożliwa, pokryje koszty zakupu nowej opony. To nowość na rynku ubezpieczeń. Taka usługa dostępna jest jedynie w PZU.

PZU od lat jest partnerem dla kierowców, na którym zawsze mogą polegać. Jako lider na polskim rynku ubezpieczeń staramy się sprostać potrzebom naszych klientów, zapewniając im kompleksową ofertę produktową. Stale poszerzamy nasze rozwiązania o kolejne udogodnienia – dodaje Tomasz Piekarski.

Auto Jesień

i

Autor: Shutterstock

Pełna ochrona już za 75 zł

Z ubezpieczeniem PZU Auto AC + OC + NNW + Pomoc w Drodze w wariancie Super otrzymujemy wsparcie w wielu nieprzewidzianych sytuacjach:

  • sprawną i profesjonalną pomoc w razie wypadku i awarii,
  • auto zastępcze,
  • sprawdzenie używanego auta przed jego zakupem (w ramach assistance – po zgłoszeniu szkody z PZU Pomoc w Drodze Super, bez względu na to czy po szkodzie auto zostało naprawione, sprzedane, oddane do kasacji).

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych PZU jest bardzo atrakcyjna cenowo. Decydując się na pełen pakiet (OC, AC, NNW i PZU Pomoc w Drodze w wariancie Super) możemy go opłacać w formie abonamentu już od 75 zł miesięcznie. Samo ubezpieczenie OC wykupimy od 370 zł rocznie. Ubezpieczenia PZU Auto są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego mojePZU, infolinii, u jednego z 5500 agentów lub w ponad 400 oddziałach PZU w całej Polsce.

Partnerem materiału jest PZU