Znachor Marek H. wziął 200 złotych za zagłodzenie półrocznej Madzi?!

2014-05-15 19:35

Półroczna Madzia nie miała szans na przeżycie. O jej losie decydowali rodzice oraz znachor, do którego chodzili po porady. Jak podaje rmf24.pl, znachor za pojedynczą wizytę dotyczącą żywienia dziewczynki brał nawet 200 złotych!

15 maja znachor Marek H.  usłyszał drugi zarzut. Prokuratura oskarżyła go który o świadczenie usług medycznych bez uprawnień i za pieniądze. Prokuratura żąda, by Marek H. trafił do aresztu na trzy miesiące. Wniosek zostanie rozpatrzony zostanie w piątej.

Zawtrważające jest to, że znachor za swoje amatorskie praktyki lecznicze brał pieniądze. Według informacji rmf24.pl znachor brał od 150 do 200 złotych za każdą poradę od rodziców małej Madzi. konsultowali się z nim co najmniej kilkanaście razy.

Madzia konała dwa tygodnie

Przypomnijmy, zatrzymane małżeństwo z Brzeznej usłyszało zarzuty znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem i nieumyślnego spowodowania jego śmierci. Biegli ustalili, że dziewczynka konała dwa tygodnie, bo nie dostawała odpowiedniego pożywienia. Wszystko wskazuje na to, że Michał i Joanna P. wozili Madzię do znachora, a ten doradzał im "zdrowe żywienie" małej.

Zobacz: Madzia dostawała tylko wodę i kozie mleko, bo rodzice posłuchali rad ZNACHORA! NOWE FAKTY

Wiadomości se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE