korki buspas wola

i

Autor: Marek Zieliński korki buspas wola

Majówka 2018. Wypadek pod Bydgoszczą. Utrudnienia, korki. RELACJA NA ŻYWO

2018-04-28 16:05

Wyjazd na majówkę 2018. Przed nami kilka dni wolnego, Święto Pracy oraz Święto Konstytucji 3 Maja, a to oznacza, że wielu z nas wyruszyło na długo planowaną majówkę 2018. Gdzie można spodziewać się korków? Jakich tras lepiej unikać? Gdzie mogą stać patrole policji? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo z wyjazdu na majówkę 2018.

Wyjazd na majówkę 2018. Część z nas rozpoczyna miły odpoczynek - oczywiście wszystko jest związane z majowymi świętami. 1 maja oraz 3 maja to dni ustawowo wolne od pracy,  co oznacza, że przy otrzymaniu trzech dni wolnego możemy cieszyć się z tygodnia odpoczynku.. Zapewne wielu z nas już wyruszyło na majówkę 2018, a to może wiązać się z bardzo dużymi utrudnieniami na najważniejszych trasach. Gdzie należy spodziewać się korków oraz gdzie należy się przygotować na kontrole policji? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji - tu będziemy zbierać dla Was najważniejsze informacje o utrudnieniach, wypadkach oraz korkach. Na naszej stronie znajdziecie również najważniejsze komunikaty służb oraz trasy ewentualnych objazdów. Wyjazd na majówkę 2018 - informacje na bieżąco na SE.pl.

RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

SOBOTA 28.04.2018

14.01 Wypadek w miejscowości Makowiska w okolicy Bydgoszczy na drodze krajowej numer 10. Jak podaje pomorska.pl, do wypadku doszło, gdy kierowca volkswagena wyprzedzał jadącą przed nim toyotę. W momencie, gdy zrównał się z autem, kierujący toyotą zaczął skręcać w lewo. Wtedy doszło do zderzenia samochodów. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

12.59 Do wypadku doszło w miejscowość Górki pod Opolem. Zderzyły się tam trzy samochody. Jedna osoba została ranna.

11.50 Ci, którzy wczoraj nie wyjechali na majówkę, robią to dziś. A policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa na drogach: - Siadając za kierownicą samochodu zadbajmy o to, by podróż była przyjemnością. Nie należy wyruszać w drogę, gdy jest się zmęczonym.Taki stan osłabia refleks, zmniejsza zdolność koncentracji, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do zaśnięcia za kierownicą.

***

21.32 Samochód wjechał w barierki przy wjeździe na A4 między Węzłem Modlniczka a Węzłem Balice. Trzy osoby zostały ranne. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23.00

20.20 Śmiertelny wypadek w Gołdapii. Samochód wypadł z drogi. Droga może być zablokownana nawet do 21.30

19.15 Tłoczno jest na trasach wylotowych z Warszawy. Ludzie myślami są juz na majówce

18.06 Złe wieści dla jeżdzących w majówkę po Warszawie. Od 29 kwietnia od godz. 7.00 do 3 maja do godz. 22.00 zamknięte dla ruchu będą obydwie jezdnie ul. Wał Miedzeszyński na odcinku od ul. gen. A.E. Fieldorfa „Nila” do ul. Afrykańskiej.

17.15 Groźny wypadek pod Strzelinem (woj. dolnośląskie). Zderzyły się dwa auta. Jeden z kierowców był nietrzeźwy

17.14 Policja przypomina o tym, żeby ostrożnie jechać

16.19 Poważny wypadek na A1. Zderzyły się trzy samochody. Utrudnienia w ruchu mają trwać kilkadziesiąt minut

15.20 Zderzenie trzech samochodów na DK6 na wysokości Bobrowniczek. Droga jest zablokowana

14.35 O bezpieczeństwo na trasach dbać będzie policja oraz Inspeckja Transportu Drogowego:


14.05 O ostrożność na drogach apeluje również Inspekcja Transportu Drogowego:

13.20 Sytuacja na drogach robi się coraz bardziej trudna:

12.55 Od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku Policja rozpoczyna działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczny weekend”, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje na swojej stronie policja.

11.25 Przypomnijmy, że podczas majówki obowiązują zmiany w rozkładach jazdy. Tutaj szczegóły:

Rozkład jazdy ZTM

10.20 Policja apeluje, by zachować szczególną ostrożność podczas podrózy na wypoczynek.

10.00 Uwaga na bardzo duże utrudnienia na S8:


9.30 W tym miejscu możecie znaleźć utrudnienia związane z wyjazdami z większych miejsc w Polsce: Najbardziej kontrolowane drogi w Polsce - tu uważaj jadąc na majówkę - MAPA

9.00 Uwaga na utrudnienia na A2:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE