Zabójstwo Pauliny D. Internauci chcą śmierci jej mordercy

2018-10-31 10:35

Zabójstwo Pauliny D. Jedna z najbardziej brutalnych spraw kryminalnych ostatnich tygodni w Polsce, wciąż pozostaje bez wyjaśnienia. Czy zabójstwo 28-letniej kobiety miało podłoże seksualne? Gdzie przebywa obecnie, poszukiwany listem gończym, Mamuka Khetcuriani, który jest główym podejrzanym w tej sprawie? Internauci nie mają wątpliwości: zatrzymanie mężczyzny jest kwestią czasu.

Zaginięcie Pauliny D. Na sobotnim briefingu, rzecznik łódzkiej prokuatury opisał dotychczasowe ustalanie w sprawie tajemniczego zaginięcia 28-letniej kobiety. Krzysztof Kopania przyznał, że z "dużym prawdopodobieństwem" można stwierdzić, że odnaleziono zwłoki zaginionej studentki. Śledczy są niemal pewni, że Paulina D. zginęła od ciosów nożem.

W sprawie zabójstwa Pauliny D. zatrzymano trzy osoby - 44-letnią Białorusinkę oraz dwójkę Gruzinów. Podejrzany o morderstwo cały czas przebywa jednak na wolności. 30 października wydano za nim list gończy. Tymczasem internauci znaleźli profil mężczyzny na Facebooku i domagają się jego śmierci.

Zabójstwo Pauliny D. Internauci chcą śmierci jej mordercy
Autor: Facebook
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE