Zakonnice ĆWICZĄ BOKS, bo zbierają pieniądze na dom dziecka [WIDEO]

2018-02-20 14:52
Zakonnice ćwiczą boks
Autor: Facebook/Siostry Kapucynki Najświętszego Serca Jezusa

Zakonnice ćwiczą boks. Na szczęście siostry nie chcą nikomu spuszczać łomotu. Ich nagrany kamerą trening ma zwrócić uwagę na dom dziecka, który dzielnie prowadzą już ponad 20 lat. Kapucynki z Mińska Mazowieckiego zbierają fundusze na placówkę. - Robimy formę przed wielkim remontem domu dziecka. Same nie damy rady, więc prosimy Cię o pomoc - piszą siostry na Facebooku.  

Zakonnice ćwiczą boks, bo zbierają pieniądze na dom dziecka. Walka z cieniem, uderzenia w worek, ćwiczenie uników czy podnoszenie hantli - takie nietypowe dla zakonnic, szczególnie w stroju "służbowym", czynności możemy zobaczyć na nagraniu, które ma zachęcić ludzi do wpłat na remont placówki, którą kapucynki prowadzą już prawie ćwierć wieku. - Bywało różnie, ale zawsze dawałyśmy radę. Niestety teraz budynek wymaga kompleksowej modernizacji i dostosowania do wymogów sanitarnych i p.poż. Chodzi o bezpieczeństwo dzieci, więc podejmujemy wyzwanie. Koszty przedsięwzięcia są bardzo duże, stąd nasza prośba o wsparcie. Dziękujemy i zapewniamy modlitwę za wszystkich, którzy nas wspomagają - tak siostry tłumaczą powód, dla którego zdecydowały się nagrać film. Faktycznie, dzięki oryginalnej promocji siostrom udało się zwrócić uwagę na palący problem remontu placówki w Siennicy.

Fundusze na dom dziecka prowadzony przez kapucynki z Mińska Mazowieckiego można wpłacać na następujący numer konta: 46 1240 2702 1111 0000 3041 6899 z dopiskiem "Na remont Domu Dziecka".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE