Ford zderzył się z łosiem! [ZDJĘCIA]

2015-06-22 16:57

W niedzielę (21 czerwca) około godziny 3 w nocy na trasie S-12 doszło do wypadku. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala, po tym, jak w ich samochód, którym podróżowali, zderzył się z przechodzącym przez ulicę łosiem. Zwierzę uderzyło w szybę pojazdu, a potem przeleciało przez dach, rozrywając go. Do zdarzenia doszło w miejscowości Krępiec koło Lublina.

W niedzielę (21 czerwca) w nocy na trasie S-12 prowadzącej do Lublina doszło do wypadku. W miejscowości Krępiec jadący fordem focusem mężczyźni zderzyli się ze spacerującym po ulicy łosiem. Zwierzę z ogromną siłą uderzyło w szybę pojazdu, następnie przeleciało przez dach, w międzyczasie rozrywając go. – Jak wynika z ustaleń świdnickich policjantów, obydwaj mężczyźni podróżowali dzisiejszej nocy fordem focusem w stronę Lublina. W pewnym momencie na wysokości miejscowości Krępiec przed ich pojazd wybiegł łoś, który chciał przekroczyć jezdnię. - podaje mł. asp. Anna Kamola z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Lublinie. W wyniku wypadku dwóch mężczyzn zostało rannych i obecnie przebywają pod opieką lekarzy w szpitalu w Lublinie. Łoś nie przeżył konfrontacji z samochodem osobowym. Policjanci ze Świdnika ustalają okoliczności zdarzenia.

Zobacz: Rzeszów. Detektyw Rutkowski szuka zaginionego Tomasza Mroza

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE