Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!

i

Autor: Materiały prasowe

Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!

Zespół Sound’n’Grace specjalnie dla naszych czytelników nagrał wyjątkową płytę

2022-12-09 0:05

„Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Gdy się Chrystus rodzi” – to piękne kolędy, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Specjalnie dla naszych czytelników zespół Sound' n' Grace nagrał 10 najpiękniejszych polskich pieśni świątecznych.

Zespół Sound’n’Grace specjalnie dla naszych czytelników nagrał 10 najpiękniejszych polskich kolęd. Grupa utalentowanych wokalistów pragnie, aby ich najnowsze, świąteczne wydanie towarzyszyło wszystkim, w każdym momencie. Zarówno tym najbardziej zabieganym po świąteczne zakupy jak i tym, którzy pozostają w domach, przygotowując się do tego wyjątkowego czasu. Trzeba wspomnieć, że to element większego bożonarodzeniowego projektu.

Zespół Sound’n’Grace specjalnie dla naszych czytelników nagrał wyjątkową płytę

i

Autor: Materiały prasowe

Nagraliśmy singiel zapowiadający płytę „A pokój na ziemi”. Opowiada o tym, że w święta Bożego Narodzenia łatwiej nam dostrzec nieprzeciętność spotkań oraz relacji z drugim człowiekiem.

Magia świąt polega bowiem na dzieleniu się dobrem z innymi i warto pamiętać, by podtrzymywać tę ideę nie tylko w tym jednym dniu, lecz także przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy świat jest zwariowany i wszyscy pędzimy, nie zwracając niekiedy uwagi na podstawowe sprawy dobrze byłoby zrozumieć, że kotwicą bezpieczeństwa dla każdego z nas jest drugi człowiek – mówią członkowie chóru.

Każdy stworzy sobie święta takie, jakie chce pamiętać. Nie zawsze mamy wpływ na to, co nas otacza i na to jak wygląda przestrzeń wokół nas, lecz pewnym jest, że wpływ mamy na to co dzieje się w nas samych...Skoro w święta możemy stworzyć coś pięknego, to z pewnością jesteśmy w stanie robić to przez cały rok – podkreślają artyści.say.

Wyjątkowa płyta z kolędami do kupienia w środę 14.12 z Super Expressem

Poradnik świąteczny. Wigilijne przepisy gwiazd kuchni

i

Autor: Materiały prasowe
Poradnik świąteczny. Wigilijne przepisy gwiazd kuchni  logo

i

Autor: Materiały prasowe
Nasi Partnerzy polecają