ZOBACZ ZDJĘCIA: Jerzy Buzek i Teresa Kamińska - stara MIŁOŚĆ nie rdzewieje?

2012-12-05 13:19

Kiedyś tych dwoje spędzało ze sobą całe dnie. Krążyły nawet plotki o romansie. Zarówno on - Jerzy Buzek (72 l.), jak i ona - Teresa Kamińska (56 l.) nigdy tego nie komentowali. Upłynęło ponad 10 lat, a tych dwoje nadal można spotkać razem.

Stara miłość albo przyjaźń nie rdzewieje. Były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego gościł ostatnio w Sopocie na Forum Energetycznym. Była tam również Teresa Kamińska (56 l.) - dawna współpracownica premiera Buzka, dziś prezes Pomorskiej Strefy Ekonomicznej. Oboje spędzili na Forum raptem dzień. W piątek spakowali się i razem ruszyli na lotnisko.

Wyglądali tak, jakby prawdziwa była plotka o łączącej ich bliskiej znajomości. Mówiło się o tym przed laty, kiedy on był premierem, a ona szefem jego doradców. Ale zawsze to były tylko plotki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE