12-latka zawarła morderczy pakt z koleżanką. Zabić rodziny i siebie. Padły strzały

i

Autor: shutterstock

Krwawy plan 12-latki

12-latka zawarła morderczy pakt z koleżanką. "Zabić rodziny i uciec razem". Padły strzały

2022-09-27 5:10

Dwie 12-latki poznały się przez internet i zawarły morderczy pakt! Dzieci umówiły się, że zabiją swoje rodziny i zwierzęta, a potem jedna z dziewczynek przyjedzie ukradzionym samochodem po drugą i uciekną do innego amerykańskiego stanu... Finał tej historii jest dramatyczny, ale mogło dojść do jeszcze większego horroru!

12-latki poznały się przez internet. Umówiły się, że zabiją swoje rodziny i uciekną razem. Dramatyczny finał

"W takiej chwili wszyscy rodzice powinni przypomnieć sobie, jak ważne jest to, by wiedzieć, z kim zaprzyjaźniają się ich dzieci, bez względu na to, czy dzieje się to w szkole, na Snapchacie, TikToku czy na stronach z grami komputerowymi". Tak powiedziała przedstawicielka władz miejscowości Lufkin w Teksasie, Jessica Pebsworth. Okazja do tego przypomnienia jest dramatyczna. Wszystko zaczęło się w niewielkiej miejscowości Weatherford, również w Teksasie. Policja dostała tam wezwanie do dziewczynki leżącej przed domem z raną postrzałową głowy. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zorientowali się, że w najbliższym domu leży także 38-latek z raną postrzałową brzucha. Okazało się, że to ranna dziewczynka, jego własna córka go postrzeliła. Potem najprawdopodobniej dziecko samo strzeliło sobie w głowę i zdołało jeszcze wyjść przed dom... Zarówno 12-latka, jak i jej ojciec trafili śmigłowcem do szpitala. Nie wiadomo, czy przeżyją. Co zaszło w tym domu? Śledztwo przyniosło szokujące efekty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mocne słowa Britney Spears! Wolałaby TO niż powrót do showbiznesu

PRZECZYTAJ TAKŻE: Obcinał mu głowę nożyczkami w spożywczaku! Monitoring nagrał wszystko. WIDEO

Sonda
Czy kary dla nieletnich przestępców powinny być bardziej surowe?

Jedna walczy o życie, druga usłyszała zarzuty. Szokujący pakt dzieci w Teksasie

Okazało się, że 12-latka jakiś czas temu poznała przez internet swoją rówieśniczkę z Lufkin. Z nieznanych jeszcze przyczyn dziewczynki zawarły krwawy pakt. Dzieci umówiły się, że zabiją swoje rodziny i zwierzęta, a potem jedna z dziewczynek, ta z Weatherford, przyjedzie ukradzionym samochodem po drugą, mieszkającą około 370 kilometrów dalej i uciekną razem do stanu Georgia. Widocznie dziecko po oddaniu strzału do ojca w rozpaczy lub przypadkiem samo się postrzeliło. Druga 12-latka wycofała się z paktu i nie zrealizowała swojej części planu. Usłyszała jednak zarzuty wspólnego planowania przestępstwa. Dziećmi zajmie się sąd rodzinny. Utajniono ich tożsamość ze względu na młody wiek.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Potajemne słowa Meghan Markle ujawnione! Chciała pieniądze za TO!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżna Kate i William polecą do USA! Tajne spotkanie z Meghan Markle i Harrym?!

QUIZ: Afery w PRL-u. Tymi skandalami żyła cała Polska

Pytanie 1 z 10
Słynne uprowadzenie samolotu do Berlina Zachodniego przez kapitana Czesława Kudłka, który go pilotował, miało miejsce, ponieważ:
Umówił się z 12-latką na seks
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany