Obcinał mu głowę nożyczkami w spożywczaku! Monitoring nagrał wszystko

i

Autor: Lee County Sheriff Obcinał mu głowę nożyczkami w spożywczaku! Monitoring nagrał wszystko

Horror w sklepie

Obcinał mu głowę nożyczkami w spożywczaku! Monitoring nagrał wszystko. WIDEO

2022-09-23 5:10

Groza w sklepie spożywczym! Jeden z klientów nagle rzucił się na drugiego mężczyznę z nożyczkami i zaczął dźgać go w szyję! Potem chwycił znalezione w sklepie noże i próbował odciąć ofierze głowę żywcem. Został powstrzymany przez policję po paru minutach. Przerażające nagranie monitoringu pokazało moment, w którym szaleniec chwyta nożyczki.

36-latek odcinał znajomemu głowę żywcem w sklepie spożywczym! Krwawy horror trwał kilka minut

Ten krwawy horror mógł spotkać każdego. 36-latek pod wpływem halucynacji rzucił się na mężczyznę w sklepie i próbował odciąć mu głowę. Do tego koszmaru doszło na Florydzie w hrabstwie Lee. Do jednego ze sklepów spożywczych weszło dwóch mężczyzn. Jak ujawniły potem policyjne przesłuchania, panowie przyszli razem. Byli to Edmund Clarke (36 l.) i syn starszego, schorowanego mężczyzny, którym Clarke się opiekował od 10 lat. Clarke poprosił o kupno czegoś do jedzenia. Jak pokazało nagranie z monitoringu, początkowo nic nie zapowiadało tragedii. Panowie nie wydawali się pokłóceni, spokojnie wybierali towary. Zupełnie nieoczekiwanie Clarke sięgnął po nożyczki i rzucił się na swojego towarzysza! Następnie chwycił znalezione w sklepie noże i próbował odciąć ofierze głowę żywcem. Został powstrzymany przez policję po paru minutach, tyle bowiem zajęło funkcjonariuszom dotarcie na miejsce zdarzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zaatakowała ją małpa, 20-latka spadła z dachu! Potem nadziała się na pręt. Mocne zdjęcia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krokodyl rzucił się na opiekuna podczas przedstawienia dla dzieci! Wszystko się nagrało. WIDEO

Przerażające nagranie monitoringu pokazało moment, w którym szaleniec chwyta za nożyczki. Ofiara została przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami, ale żywa - dzięki szybkiej interwencji mundurowych. Edmund Clarke trafił za kratki. Jak wynika z zeznań świadków, tuż przed atakiem zachowywał się tak, jakby doświadczał jakichś halucynacji. Wydawało mu się, że toczy walkę z niewidocznym dla innych wrogiem. Być może mężczyzna był pod wpływem środków odurzających lub cierpiał na jakieś zaburzenia psychiczne. To wyjaśni śledztwo.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Żonaty piosenkarz nazwał dziecko imieniem kochanki?! Piękność ujawnia wszystko

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szalał z siekierą w McDonald's! Powodem nieudany podryw. WIDEO

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Kanały i cieśniny. Nawet najlepsi mogą mieć problem

Pytanie 1 z 10
Ile lat trwała budowa Kanału Sueskiego?
Sąd Okręgowy w Suwałkach. Odcięli koledze głowę. Witoldowi Z. grozi dożywocie za krwawą zbrodnię sprzed 21 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE