Podkarpackie. Przez prawie 50 lat kłócą się o 3 metry działki. W ruch poszła siekiera [ZDJĘCIA]

i

Autor: Beata Olejarka/SUPER EXPRESS

Awantura w barze

Szalał z siekierą w McDonald's! Powodem nieudany podryw. WIDEO

2022-09-20 5:20

Horror w McDonald's! Rozjuszony mężczyzna wyjął z plecaka siekierę, zaczął grozić nią klientom i demolować bar. A wszystko dlatego, że chwilę wcześniej bezskutecznie próbował zagadać do siedzącej przy jednym ze stolików dziewczyny. Ona go nie chciała, on urządził wielką awanturę. Zobacz szokujące wideo!

Awantura w McDonald's! Nieudany podryw nad hamburgerem rozjuszył 31-latka z siekierą. Kompletna demolka!

Poszli do baru z fast foodem, natknęli się na zakochanego szaleńca z siekierą! Klienci jednego z nowojorskich barów sieci McDonald's na Lower East Side przeżyli prawdziwy koszmar. Wszystko zaczęło się niewinnie. Jeden z obecnych w restauracji mężczyzn próbował zagadywać do siedzącej przy stoliku dziewczyny. Najwyraźniej jednak nie była ona zainteresowana hamburgerowym adoratorem. On jednak nie rozumiał, że dziewczyna odmawia, nie chce dać mu swojego numeru telefonu i robił się coraz bardziej agresywny. Widząc to, inni mężczyźni z baru stanęli w obronie kobiety. Doszło do rękoczynów. Michael Palacios (31 l.) został odciągnięty od stolika nagabywanej klientki i dostał parę ciosów. Początkowo 31-latek niemal nie reagował na nie, ale potem nieoczekiwanie podszedł do swojego leżącego na ziemi plecaka i... wyjął z niego siekierę! Postawny mężczyzna wziął potężny zamach i wbił siekierę w jeden ze stolików... Potem porozbijał nią szklaną ściankę, a w końcu podbiegł do skulonej przy stole dziewczyny i rąbał siekierą blat tuż obok niej!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kochanka rapera z nagim biustem na pokazie mody! 32-latka wystawiła gołe piersi do kamery

PRZECZYTAJ TAKŻE: Będzie wojna Chin z USA? Słowa Joe Bidena nie pozostawiły wątpliwości

Sonda
Czy zostałaś/aś kiedyś zaatakowany na ulicy?

Urządził demolkę siekierą w barze. Wypuścili go na wolność

Inni klienci próbowali go uspokoić, inni kręcili filmy telefonami. W końcu 31-latek odłożył siekierę, wsiadł niby nigdy nic na rower i odjechał z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzuty wandalizmu i nielegalnego posiadania broni. Niestety, potraktowano go nader łagodnie. Chociaż dopiero co wbijał siekierę w blat obok przerażonych ludzi i demolował bar z powodu odrzuconej miłości, Michael Palacios został wypuszczony na wolność i będzie odpowiadał za swoje wyczyny z wolnej stopy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Leonardo DiCaprio już ma nową dziewczynę! Jej wiek może szokować

PRZECZYTAJ TAKŻE: Książę Harry nigdy nie ujawni tych sekretów! Królewski fotograf zapowiada szok i przełom

Quiz. Sobotnia ortografia. "H" czy "ch"? Sprawdź się i zobacz, co pamiętasz z polskiego!

Pytanie 1 z 15
Który zapis jest poprawny?
Sąsiadki 47 lat kłócą się o 3 metry działki. W ruch poszła siekiera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE