Leonardo DiCaprio już ma nową dziewczynę! Jej wiek może szokować

i

Autor: EAST NEWS, Frankies Bikinis/Gigi Hadid/INSTAGRAM Leonardo DiCaprio już ma nową dziewczynę! Jej wiek może szokować

Gorący romans gwiazdora

Leonardo DiCaprio już ma nową dziewczynę! Jej wiek może szokować

2022-09-15 13:38

Szok i niedowierzanie! Leonardo DiCaprio (48 l.) już ma nową dziewczynę u swojego boku, a jej wiek może tym razem naprawdę zaszokować fanów gwiazdora "Titanica". Aż trudno uwierzyć, ale Leo zdecydował się złamać swoją podobno żelazną zasadę. Czy to wielki przełom w jego życiu? To wprost niebywałe, z kim spotyka się teraz Leonardo DiCaprio!

Leonardo DiCaprio spotyka się z Gigi Hadid. Nowa dziewczyna 48-letniego aktora ma aż 27 lat

Kiedy już zdawało się, że Leonardo DiCaprio (48 l.) ustatkował się i znalazł tę jedyną, on znów pokazał swoje prawdziwe oblicze playboya. 31 sierpnia gruchnęła wieść o rozstaniu gwiazdora z modelką Camillą Morrone (25 l.) po pięciu latach związku. Jak na Leo było to i tak naprawdę bardzo długo! Kiedy Camilla 16 czerwca skończyła 25 lat, zaczęły się żartobliwe przewidywania, że ich związek ma się zapewne ku końcowi. Bo Leo zawsze rzucał dziewczyny, gdy kończyły 25 lat. Dla jednych przypadek, dla drugich nie... Przewidywania te sprawdziły się! Camilla i Leo naprawdę się rozstali. Nie minęły dwa tygodnie, a wyszła na jaw możliwa przyczyna nagłego ochłodzenia uczuć Leo - inna niż wiek Camilli. Otóż według "Page Six" DiCaprio spotyka się już z inną modelką! Jej wiek może tym razem naprawdę zaszokować fanów gwiazdora "Titanica". Aż trudno uwierzyć, ale Leo zdecydował się złamać swoją podobno żelazną zasadę, bo Gigi Hadid ma aż 27 lat. Na razie para spotyka się w sekrecie i według amerykańskich dziennikarzy daje sobie czas na lepsze poznanie. Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio dali się już jednak przyłapać na imprezie w Nowym Jorku, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle walczyła o tytuły książęce po śmierci Elżbiety II?! "Byli natarczywi"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżniczka Charlotte szokuje podobieństwem do Elżbiety II! Skóra zdjęcia z prababci

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku. Teraz aktor łączony jest z modelką Gigi Hadid (27 l.).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Smutne urodziny księcia Harry'ego. Jego zachowanie nad trumną królowej Elżbiety II wywołało burzę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle pokazała się odmieniona! Zupełna zmiana fryzury, to szok!

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12
Nasi Partnerzy polecają